Namixujte si zdravé a lahodné smoothie každý den

0

V dnešní době rapidně roste obliba zdravé výživy, jejímž nedílným základem je takzvané smoothie. To je vlastně rozmixované ovoce či zelenina ve formě hustšího nápoje, jenž vám dodá potřebné živiny i energii. Smoothie je tak čím dál tím populárnější a přesně z tohoto důvodu se na trhu stále více objevují přístroje, které jej dokáží připravit. Na jeden takový se podíváme i dnes.

 

O co vlastně jde?

Vysokootáčkový mixér RM-2000 s výkonným 2 000 W motorem, je moderní pomocník, který nadělá spoustu radosti a užitku v každé domácnosti. Jedná se o multifunkční přístroj, pomocí kterého si doma připravíte nejen vynikající smoothie z ovoce či zeleniny, ale také zmrzliny, ovocných dezertů či nejrůznějších koktejlů. Díky tomu si budete schopni připravit kvalitní a chutný nápoj pro jakoukoliv příležitost. Svým elegantním a moderním designem také zapadne do každé domácnosti.

 

Něco málo k technickým parametrům

Mixér dosahuje otáček až 32 tisíc za minutu, díky čemuž naprosto bez problémů naseká jakýchkoliv druh ovoce či zeleniny. Nemusíte se tak bát ani tvrdých surovin jako jsou například obilná zrnka. Mixovací nádoba má objem 2 litry a veškeré komponenty lze jednoduše demontovat a mýt v myčce. Nabíjení je řešeno klasickým adaptérem na 230V.

 

Jaké jsou výhody?

Nespornou výhodou je absolutní jednoduchost obsluhy a také následného umývání. Díky faktu, že jednotlivé odnímatelné části je možné umýt samostatně, je zajištěna jejich dokonalá čistota. Jistě vás potěší také antikorozní nože, které vydrží mnoho umytí a také protismykové nožičky pro větší stabilitu. Ty zajistí pevnou polohu i při mixování těch nejtvrdších potravin.

Jestliže uvažujete o koupi domácího mixéru, není lepší volba než právě tento výrobek. Za rozumnou cenu dostanete kvalitní produkt s mnoha funkcemi, které jistě oceníte. Příprava smoothie po jeho koupi nikdy nebude jednodušší.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno