NEJOBLÍBENĚJŠÍ DISNEY HRDINOVÉ NA DĚTSKÉM OBLEČENÍ

0

Pohádky nás dokážou okouzlit v každém věku. Jejich kouzelné propracování a fakt, že dobro vždy zvítězí nad zlem, mají prostě svoje kouzlo. Pro děti však znamenají pohádky mnohem víc než jen příběh na dobrou noc. Jsou pro ně zdrojem inspirace, prosakují do jejich snů a dokážou si je získat barvami i kouzelnými princeznami.

V pohádkách není nic nemožné a slouží i pro budování představivosti a morálních hodnot v budoucnosti. Není divu, že děti chtějí mít svoje pohádkové hrdiny stále u sebe. Dnes jsme si pro vás připravili výběr 5 nejoblíbenějších hrdinů, které můžete spolu se svými malými nezbedníky objevit na krásných dětských tričkách.

Mickey Mouse

Ikonická postavička Mickey Mouse se na televizních obrazovkách objevuje už nejedno desetiletí. Spolu so svými přáteli zažívá neuvěřitelná dobrodružství a vždy se snaží jednat tak, aby získali prospěch všichni. Dětské oblečení s Mickey Mousemotivem se objevuje v šatníku chlapců i děvčat. Mickey Mouse rozhodně není vyhrazená postavička, která by se zalíbila jen jedné věkové kategorii. Dnes pozorujeme, že tento motiv s radostí nosí i dospělí. Pro děti však vždy bude mít svoje kouzlo. Pokud vaše dítě zbožňuje Disney dětské oblečení, tento motiv by v šatníku rozhodně neměl chybět.

Minnie Mouse

V našem seznamu oblíbených hrdinů bychom rozhodně nemohli zapomenout na Minnie Mouse, která dokázala okouzlit i hrdinu z předcházejícího bodu. Dětské oblečení pro děvčata by se bez tohoto motivu rozhodně nemohlo jen tak jednoduše obejít. Krásná trička s Minnie Mouse se skvěle kombinují s džínami, legínami i sukněmi. Minnie Mouse je dáma, ale její dobrodružství ukazují všem děvčatům, že mohou dosáhnout toho, po čem touží.

Frozen

U dívčích vzorů ještě malou chvíli zůstaneme. Pohádka Frozen rozpoutala šílenství po celém světě. Příběh dvou sester má všechno, co bychom od správné pohádky mohli žádat – nápaditou scénu, zámky z ledu, nadpřirozené schopnosti, krásné šaty a v neposlední řadě i šťastný konec a chytlavé písně. Frozen si získal fanoušky napříč celým světem a i naše malé princezny se s radostí nechávají unášet tóny známé písně. Dopřejte jim možnost mít svoje hrdinky vždy na dosah. Disney dětské oblečení je vytvořené z kvalitní 100% bavlny, která je průdušná a jemná k dětské pokožce.

Blesk McQueen

Dětské oblečení pro chlapce se ve většině případů nese na vlně akčních hrdinů a jinak tomu není ani u Disney dětského oblečení. Přestože pohádka Auta vládla filmovým plátnům před dlouhou dobou, děti se k ní stále vracejí. Zajímavý příběh je přenese do světa, kde auta zažívají neuvěřitelné příběhy. Každý závod a dobrodružství prožívají s hrdinou jménem Blesk McQueen. Vsaďte na tento motiv i v případě dětských triček a rozhodně nebudete litovat. Kromě toho – už samotná pohádka může v dětech podnítit zájem o techniku.

Spider-Man

Studio Marvel se zařadilo také pod obrovský koncept Disney. Filmy od Marvelu jsou plné akčních scén a zajímavých hrdinů hlavně pro starší chlapce i děvčata. Dnes si každý rád užije dávku napětí, propracovaných filmových efektů i skvělý děj. Spider-Man patří mezi jedny z nejoblíbenějších hrdinů, kteří se v těchto filmech objevují. Je mimořádně zajímavou postavou a oblíbí si ho chlapci i děvčata. Dnes už dávno není pravidlem, že akční hrdinové jsou čistě chlapeckou záležitostí. Spider-Man se také objevuje i na dětském oblečení a rozhodně se po něm vyplatí sáhnout. Neexistuje přesně vymezená věková kategorie – kouzlu akčních filmů dnes podlehne každý.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno