Nezapomeňte na základní pojištění domova!

0

Máte i vy základní pojištění, které bychom měli mít naprosto všichni? Jaké pojištění je nezbytné a jak si ulehčit jeho sjednání?

 

Domácnost máme všichni

Pojištění domácnosti patří mezi základní pojistku, kterou bychom měli mít sjednanou úplně všichni. Ať jste vlastníkem nemovitosti, stavíte dům nebo jste v nájmu, domácnost si rozhodně pojistěte. V dnešní době si můžete zajistit pojištěnou domácnost online, bez nutnosti dojíždění a čekání na pobočce. S pouhou znalostí velikosti vaší domácnosti v metrech čtverečních si za pár minut v pohodlí domova sjednáte pojištění širokého spektra základních i katastrofických rizik, a to již v základní ceně pojištění.

 

Jak si spočítat cenu pojištění?

Pojistit si domácnost nebylo nikdy jednodušší. Chcete se vyhnout dojíždění na pobočku, čekání ve frontě a nepříjemnému vypisování osobních údajů za přítomnosti mnohdy přechytralých úředníků? Spočítat pojištění domácnosti online zvládnete během pár kliků myší, vše v pohodlí vašeho domova, kanceláře nebo třeba kavárny. V případě dotazů je vám k dispozici call centrum, kde vám se vším ochotně poradí. Vše, co potřebujete znát, je obytná plocha v metrech čtverečních.

 

Jak vybrat pojišťovnu?

Pojistku domácnosti rozhodně nezakládáte každý den, proto si vyberte kvalitního a spolehlivého partnera, na kterého se v případě pojistné události můžete plně spolehnout. Samozřejmostí by měla být nonstop klientská linka pro případ hlášení škod. Například ERGO pojišťovna nabízí kromě pojištění domácnosti i širokou škálu dalších běžných pojištění, včetně životního, úrazového, cestovního, majetkového a pojištění odpovědnosti. Vyberte si pro své pojištění společnost, která již od roku 1994 nabízí svým klientům široké portfolio pojistných produktů.

Zajistěte si tak výhodné pojištění domácnosti z tepla vašeho domova!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno