Oblíbená prostěradla z mikrovlákna

0

bed-890579_640

Základem pro váš kvalitní spánek by měla být pohodlná postel. K tomu abychom spali opravdu pohodlně nepostačí pouze kvalitní matrace s roštem, rám postele nebo povlečení, ale především často opomíjené kvalitní a příjemné prostěradlo. Stejně tak, jako povlečení, prostěradlo přichází do přímého kontaktu s vaší kůží. Kvalita, pohodlnost a v neposlední řadě hebkost je základ. Vzhledem k tomu, že se celou noc na posteli převalujete celou svojí vahou, pokud vaše prostěradlo nebude dostatečně kvalitní, rychle se opotřebí. V tomto článku se zaměříme na kvalitní prostěradla, která jsou nejvíce žádaná.

woman-801990_640

Jaké druhy prostěradel figurují na našem trhu?

Klasická plátěná prostěradla, která jsou vyrobeny ze 100% bavlny jsou stále velice oblíbená. Přírodní bavlna je nejčastějším materiálem k výrobě prostěradel, k pokožce je velice příjemná a vyznačuje se výbornou prodyšností a savostí.

Froté prostěradla řadíme mezi nejoblíbenější a nejpoužívanější v českých ložnicích. Froté prostěradla jsou vyráběna rovněž ze 100% bavlny, jsou velice měkká, příjemná, ale především hřejivá. Dále Jersey, flanelová a  prostěradla s lycrou jsou také velmi oblíbená a příjemná.

big_mikro-prosteradlo-jednoluzko-cokoladova

Prostěradla z mikrovlákna

Tyto geniální a v současné době více a více oblíbená prostěradla se již nedrží výhradně jen přírodních materiálů. Prostěradla z mikrovlákna jsou vyrobena ze 100% polyesteru, což je velice jemný materiál. Jsou velmi příjemná, hebká, prodyšná a také mají skvělé termoregulační schopnosti. Na zimu jsou tato prostěradla vyhovující.

Prostěradla z mikrovlákna ocení i alergici a astmatici. Chcete si takové prostěradla objednat z pohodlí vašeho domova? Na internetových stránkách bytove-doplnky.dovasehobytu.cz naleznete široký výběr jednolůžkových a dvoulůžkových kvalitních prostěradel z mikrovlákna za skvělé ceny!

big_prosteradlo-z-mikrovlakna-jednoluzko-levandulova

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno