Ocelové šperky se stávají ideálním dárkem

1

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro své přátele nebo partnera? Hledáte něco originálního, moderního a navíc za slušné peníze? Ocelové šperky z chirurgické oceli jsou z aktuálního hlediska velice žádané a kromě sympatické ceny nabízejí i mnohé další výhody. Materiál má naprosto ideální vlastnosti, díky kterým dokáže překonat i výrobky ze zlata nebo stříbra. Mezi hlavní přednosti patří například mimořádná pevnost, odolnost a v neposlední řadě i rezistence vůči oxidaci a korozi. Dokonce si poradí i se slanou vodou.

Ocelové šperky vhodné i pro alergiky

Ocelové šperky zhotovené z chirurgické oceli jsou stálobarevné a neuvolňují do kůže žádné složky kovu. Právě z těchto důvodů je vyhledávají i lidé, které jsou na šperky z ostatních materiálů alergičtí.

Technologický pokrok ve výrobě umožňuje upravit jejich povrch, což otevírá cestu k lepšímu výběru. Na trhu se tak objevují šperky z chirurgické oceli v matném, lesklém i broušeném provedení. Dokonce se dají pozlatit, smaltovat, pískovat či je libovolně obarvit nebo do šperku vsadit nejrůznější krystalky a kamínky.

Ocelové šperky a jejich rozmanitost

Na samém počátku se na pultech objevovaly výhradně prsteny a přívěsky. Popularita a skvělé vlastnosti těchto šperků se staly předlohou pro obrovský rozmach. Z chirurgické oceli se dnes vyrábějí dokonce i manžetové knoflíčky, spony na kravaty nebo originální přívěsky na klíče. Svůj úspěch zaznamenávají i při výrobě piercingu.

Lidé se stále mylně domnívají, že ocelové šperky jsou robustní a dá se hned na první pohled poznat, že jde o ocel. Není tomu tak. Aktuální technologický posun umožňuje vyrobit i velmi jemný a zároveň mimořádně elegantní šperk, u kterého nelze materiálový původ pouhým pohledem odhadnout.

Vybírejte ocelové šperky  z inspirativní nabídky e-shopu Šperky Marre.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno