Odstěhujte svoje vzácnosti bez nehod!

0

Stěhujete se do nového domova? Kromě kvalitní stěhovací služby budete potřebovat bezpečné krabice na stěhování, do kterých umístíte svoje poklady a věci, na nichž vám obzvlášť záleží. Právě při převozu totiž hrozí nejvíc nehod. Vzácný obraz po babičce není radno pohodit ledabyle do stěhovacího vozu, náleží mu spíše místo ve speciální krabici vyrobené přímo pro tyto účely. Kde sehnat krabice na takové křehké a vzácné předměty, abyste všechno nemuseli skládat do pofidérních „krabic od banánů“?

 

Papírové a kartonové krabice na všechno

Ve specializovaných eshopech narazíte na papírové krabice na stěhování všech druhů a velikostí. Jejich nákup vás vyjde velice levně i bez množstevní slevy. Nejlépe hodnocené bývají krabice s „ušima“, s jejichž pomocí lze s boxem snáze manipulovat. Cena těch nejlevnějších krabic se pohybuje okolo 30-50 Kč podle velikosti úložného prostoru a účelu. Na lehké předměty, jako jsou oblečení a ložní prádlo, vám budou stačit papírové krabice s třívrstvou lepenkou, jež jsou mnohem levnější něž jejich pevnější varianty. Dražší krabice s čtyřvrstvou či pětivrstvou lepenkou jsou určeny pro skladování a přepravu těžších předmětů.

 

Krabice na přepravu vzácností

Kartonová krabice na obrazy vás sice vyjde o něco dráž, ale je to investice, která se určitě vyplatí, pokud se chystáte přepravovat velmi vzácný a drahý obraz, který má pro vás velmi vysokou hodnotu. Vyrábí se z pětivrstvé lepenky, ta nabízí bezkonkurenční ochranu před poškozením. Krabice se prodává v rozloženém stavu a je opatřena klopami, jež snadno zajistíte lepicí páskou. Zvýšenou pevnost mívají i archivační krabice určené na uložení důležitých dokumentů. Zvláštní kategorii tvoří šatní krabice na stěhování oblečení, které vyžaduje opatrné zacházení. Do nich se šaty ukládají ve speciálních průhledných ochranných pytlech. Když nepodceníte přípravu na stěhování a investujete do vhodných přepravních materiálů, nemusíte se už bát žádných nehod, snad kromě těch dopravních!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno