Odstranění plísně ze zdí a nátěr LSG

32
Black mold in the corner of room wall

 Zdravím,

ráda bych se zmínila o výborné zkušenosti s firmou A SERVIS LIPKA s.r.o., která provádí odstranění plísní v Brně. Tato firma nám v letošním roce odstraňovala plíseň ze zdí, která se tvořila v některých místnostech našeho úřadu.

Black mold in the corner of room wall
Black mold in the corner of room wall

Bylo mi řečeno, že firma A SERVIS nabízí velmi efektivní řešení jak se plísně definitivně zbavit díky progresivní technologii LSG.  Tento protiplísňový nátěr má životnost až 10 let a garantovanou záruku 2 roky. LSG je prý nejúčinnější prostředek na trhu k trvalé ochraně proti mikrobiálnímu napadení a má i certifikát na přímý styk s potravinami.

Pracovníci této firmy měli všechno perfektně zorganizované a vše stihli provést během víkendu, kdy v kancelářích nikdo nebyl. Po práci dali vše do původního stavu, takže jsme se nemuseli v pondělí zabývat úklidem. S firmou, která nám minulý rok dělala výměnu vzduchotechniky klimatizace to byla hotová katastrofa. Po její práci zůstala hotová spoušť.

A SERVIS má všechno opravdu skvěle zorganizované. Její pracovníci byli velmi příjemní a svou práci odvedli s úžasnou pečlivostí. Byli jsme s nimi maximálně spokojeni.

Měla jsem obavy, že po odstranění plísně ze zdi budou stěny flekaté a barva bude i v odlišném odstínu než byl původní. Zaměstnanci A SERVISU si ale nechali předem namíchat přesný odstín u speciální firmy, která se zabývá mícháním barev. Po jejich práci nebylo téměř vůbec poznat, že by se zeď přetírala a hlavně po plísni není už několik týdnů ani památky.

Jsem velmi ráda, že jsme mohli poznat tuto firmu. Navíc nabízí i službu mytí oken, tak jsme se rozhodli, že příští rok na našem úřadě tuto službu využijeme. Na skla aplikují  impregnaci GLS, která omezí přichycení nečistot a špíny a na skle nezůstávají ani kapky od vody. Tato impregnace nám bude vyhovovat na proskleném schodišti, které musíme každoročně nechávat umývat z venku pomocí vysokozdvižné plošiny. S takovou firmou, která nabízí tolik kvalitních služeb je radost spolupracovat.

Likvidace, odstranění plísně ze zdí a fasád a protiplísňový nátěr LSG

V našem wellness centru nám každý rok myje plášť bazénu firma A SERVIS LIPKA se sídlem v Brně, která se specializuje na službu odstranění plísně za pomocí účinného nátěru LSG a nabízí také službu mytí oken.

Vzhledem k tomu, že se v prostorách našeho krytého plaveckého bazénu drží vlhkost, tak jsme se na některých místech zdiva potýkali s plísní. Firma A SERVIS pro nás měla ale velmi účinné řešení, jak se plísně zbavit. A to na hodně dlouho. Její pracovníci postižená místa důkladně mechanicky očistili, zapravili nerovnosti a pak přetřeli barvou. Po důkladném zaschnutí všechna místa choulostivá na plíseň natřeli protiplísňovým nátěrem LSG. Garantovaná záruka jsou 2 roky a účinnost toho nátěru je až 6 let a v omezené míře i 10 let.

piscina 8402-f15

Ve sprchách u stropů se plíseň tvořila nejvíce a černé plísňové fleky vypadaly škaredě. LSG je navíc vhodný i do prostor, ve kterých jsou potraviny, což jsme uvítali ve skladě našeho bufetu. Tento ochranný nátěr máme již pátým rokem a nikde se nám na zdech plíseň neobjevuje. Tento nátěr je opravdu perfektní do všech míst, kde se plíseň vyskytuje. Já osobně měl plíseň na zdi v garáži, ale nechal jsem ji ošetřit nátěrem LSG. Od té doby s ní už také nemám žádný problém.

Tato firma mě nikdy nezklamala a jsem s ní velmi spokojen. Vše vždy probíhá v dohodnutém termínu a vše je prováděno velmi precizně a kvalitně. Již jsme se dohodli i na dalších službách jako je čištění skleněného pláště budovy a na některá prosklená místa v interiéru máme objednaný impregnační nátěr GLS proti vodě a silnému ušpinění.

Služby nabízené firmou A SERVIS jako je odstranění plísně, čištění a dezinfekce fasády a protiplísňový nátěr LSG budeme využívat i nadále. Její zaměstnanci jsou skvělí pracanti a jejich práce je vždy perfektně odvedená.

32 KOMENTÁŘE

 1. Z jakých míst plísně odstraňujete? Objevila se mi plíseň mezi dlaždičkami, proto se ptám.

  • Dobrý den,
   větrání mikroventilací není v boji proti plísním účinné, mnohem lepší je vyvětrat krátce ale zevrubně.
   S pozdravem
   Barbora Lelková

  • Dobrý den,
   prostředky tohoto typu zlikvidují pouze viditelný projev plísně ale ne její příčinu. Plíseň se po tomto nástřiku proto znovu objeví.
   S pozdravem
   Barbora Lelková

  • Dobrý den,
   ano, použití tohoto nátěru je univerzáln, je možné ho nanést na jakýkoli materiál.
   S pozdravem
   Barbora Lelková

 2. Mám pocit, že jsem někde četla, že A SERVIS se zabývá i odstraňováním graffiti, je to pravda nebo jsem si to spletla s jinou firmou?

  • Dobrý den,
   ano, A SERVIS LIPKA se zabývá řadou úklidových činností, mimo jiné i odstraňováním graffiti a nanášení antigraffiti ochrany.
   S pozdravem
   Barbora Lelková

  • Dobrý den,
   ano, A SERVIS LIPKA působí po celé ČR. Jestli máte o naše služby zájem, neváhejte nás kontaktovat, rádi si s Vámi popovídáme.
   S pozdravem
   Barbora Lelková

  • Dobrý den,
   LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály.
   S pozdravem
   Barbora Lelková

 3. Neustále se nám v domě tvoří plísně, přitom máme skoro pořád otevřená okna na ventilaci. Není tady něco špatně? pomohl by mi protiplísňový nátěr?

  • Dobrý den,
   chyba také může být v tom, že větráte špatným způsobem. Vlhkosti se nejlépe zbavíte tak, že budete v kratkých intervalech ale na plno, ventilace byt nevyvětrá pořádně a navíc vám zbytečně uniká teplo. S nadměrnou vlhkostí vám také samozřejmě pomůže protiplísňový nátěr, který zamezí pronikání vlhkosti.
   S pozdravem
   Barbora Lelková

 4. Je možné, že se nám vytváří plíseň na domě z důvodu vlhkosti způsobené blízkostí vodní plochy? Pomůže mi v tomto případě LSG nátěr?

  • Dobrý den,
   ano, přesně to je jeden z častých důvodů vzniku plísně. LSG nátěr účinně zamezuje vlhkosti, takže se plísně na ploše natřené tímto nátěrem neobjeví.
   S pozdravem
   Barbora Lelková

 5. V článku se píše, že se místa postižená plísní důkladně mechanicky očistí. Co přesně to znamená?

  • Dobrý den,
   mechanické čištění v tomto případě znamená, že se v interiérech použije kartáč a na venkovní plochy vysokotlaký čistící přístroj.
   S pozdravem
   Barbora Lelková

  • Dobrý den,
   na vnější plochy používáme chemický roztok s aktivní, dezinfekční a čistící složkou. Nejvíce se osvědčuje přípravek SANTOP LIKVID PROFI. Jedná se o látku, který představuje profesionální ochranu proti biologickým nečistotám bez chlóru.
   S pozdravem
   Barbora Lelková

  • Dobrý den,
   ano, A SERVIS LIPKA likviduje řasy, plísně, mechy a bakterie z různých druhů stavebních materiálů, mimo jiné i ze střech.
   S pozdravem
   Barbora Lelková

  • Dobrý den,
   nástři likviduje plísně, bakterie, houby a kvasinky. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný.
   S pozdravem
   Barbora Lelková

  • Dobrý den,
   protiplísňový nátěr likviduje bakterie, houby a kvasinky. Pro buňky vyšších organismů je bezpečný.

  • Ano jsme schopni odstranit plíseň i z parket, jelikož po kvalitní dezinfekci a čištění, nátěr LSG nedovolí dalšímu šíření a růstu plísní.

 6. U nás doma jsme bohužel také narazili na plíseň na zdech a v koutech místností. Stalo se to v tu nejnemožnější dobu a to v zimě. Přestalo nám topit topení a z toho důvodu, že to netopilo cca 2 dny, tak se nám začala utvářet plíseň. Ono to bylo spojený dohromady ještě s tím, že zrovna ta strana z venku nebyla ani pořádně zateplena, takže se spojily 2 faktory a byla z toho plíseň a zima jako blázen. Pokoušeli jsme se to nějakým způsobem zlikvidovat, ale nepodařilo se nám to úplně. Tak jsem se rozhodla pro profesionální firmu. Brouzdala jsem po internetu a našla tuto firmu. Tak jsme si domluvili termín a oni dorazili. Topení se mezitím spravilo, takže už opět bylo teplo, ale plíseň se tam pořád držela. Pracovník firmy se pustil do díla a vysvětlil mi, jak to bude probíhat. Řekl mi, že nestačí pouze plíseň odstranit, ale i očistit zdi a dezinfikovat, natřít opětovně původní barvou a poté nanést protiplísňový nátěr LSG. Během krátké doby byl hotov a výsledek byl úžasný. Na protiplísňový nátěr garantují 2 roky záruku, s tím, že životnost je mezi 6 – 10 lety, podle náchylnosti. Jsem ráda, že jsem využila jejich služeb. Je to již 4 měsíce a po plísni, ani vidu, ani slechu.

 7. Odborníci nabízí profesionální služby v oblasti úklidových služeb. Odstranění plísní, mechů, řas, sporů, nátěry proti plísní LSG Praha, LSG Brno, také ve výškách, včetně mytí oken a výloh. Mytí oken a výloh realizujeme za pomoci kvalitních pomůcek a bez leštidel. Na mytí oken používáme metodu, kterou nazýváme trik suchého leštění, trik spočívá v tom, že používáme k leštění pouze 100% suchou bavlněnou plenu a žádná leštidla, ta způsobují na oknech dřívější znečištění v podobě kruhů a tahů. Odstraníme nečistoty z okenních rámů, parapetů a zbavíme okolí okna pavučin, včetně zatvrdlých nečistot – tmely a zbytky silikonů, které se utvořili po stavebních činnostech nebo jsou na oknech nepotřebné folie, reklamy, bannery, to vše odstraníme korundovými žiletkami. Zmíněné žiletky mají 10 cm dlouhou plochu a tak nepoškodíme povrch okna a nečistoty důkladně a bezpečně odstraníme. Při mytí oken a výloh pokračujeme s odstraněním nečistot čistým rozmývákem a vodou, to vše následně setřeme kvalitní gumovou stěrkou. V poslední fázi použijeme 100% bavlněnou plenu na důkladné leštění oken. Mnoho zakázek provádíme i ve výškách, kde je třeba horolezecké a speleologické techniky nebo hydraulického ramene a vysokozdvižné plošiny, s touto technikou bezpečně zachází naši řádně proškolení zaměstnanci dle nařízení vlády podle § 134 odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky. Mytí oken a výloh realizujeme jak jednorázově, tak i servisně v klasických intervalech – 1x za 30 dní a z vnitřní strany 1x za 90 dní.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno