full screen background image

Patříte mezi plnoštíhlé? Víme, jak si vybrat ty správné šaty!

Chcete vypadat dobře na firemním večírku, ale obáváte se, že vaše asymetrická postava nebo výrazné bříško limitují jakýkoliv rozumný výběr šatů? Pak vsaďte na spolupráci s odborníky z české firmy Modestia, kteří vašim problémům opravdu rozumí!

Jsou to specialisté na módu pro plnoštíhlé, které pár kil navíc zaručeně nerozháže. S jejich rafinovanými střihy a pečlivě vybranými materiály a vzory budete za hvězdu na firemní akci i v divadelní lóži!

 

Barvu a střih vybírejte podle své postavy

Trendy šaty pro plnoštíhlé se letos kloní k modré paletě odstínů a romantickým květinovým vzorům. Nemusíte se jich držet za každou cenu, ale pokud na ně přece jenom vsadíte, zaručeně nešlápnete vedle.

S postavou přesýpacích hodin hledejte zejména šaty pouzdrové, nejlépe s leskem nebo jiným výrazným prvkem. Vlastníte charakteristickou postavu typu jablko? Pak hledejte šaty se zeštíhlujícím projmutím v oblasti bříška nebo takové, které problematické partie zakryjí decentním zdobením. Moderní překládané živůtky nebo výrazné barevné pruhy v oblasti dekoltu pak vaše poprsí opticky nadzvednou a dodají mu žádanou ženskost. A zapomenout nesmíme ani na nesmrtelný áčkový střih, který vypadá dokonale půvabně a žensky za všech okolností.

 

Na nedostatky zapomeňte, zvýrazněte přednosti

Každá žena má na svém těle místo, s nímž není úplně spokojená, ale proč tohle tajemství prozrazovat i někomu jinému? Soustřeďte se spíš na své přednosti. Máte štíhlá lýtka? Dovolte jim vyniknout na vysokých podpatcích v šatech s rozparkem. Ráda se pochlubíte spíše krásným poprsím? Pak dejte šanci šatům se zdobeným výstřihem. Je to skutečně jednoduché.

Dokonalý dojem znásobí šperky

Vsadit vše na jednu kartu ale nestačí, i když je tak vkusná a designově bohatá jako šaty pro plnoštíhlé od značky Modestia. Dokonalou tečku celému outfitu musíte zasadit vy, a to díky dobře zvoleným šperkům. Zapomeňte na tenké řetízky a náramky, které vypadají titěrně a navíc vás opticky ještě zvětší! Sázka na masivnější kousky bude mnohem lepší. Nebojte se vyzkoušet něco nového a zazářit ve všech ohledech!
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *