Pojistka „na blbost“ se vyplatí

0

V životě to už jistě zažil každý z nás. Praskla hadice od pračky a vytopila nejen vaši koupelnu, ale i strop sousedům, ucpal se záchod a exkrementy se dostaly do míst, kde neměly ani náhodou co dělat, upadla vám taška ze střechy a rozbila sousedům nový skleník anebo máte dítě šikulu a s hrůzou trnete, co zase provede a rozbije v obchodě. Že jsme se vám trefili do uvažování? Žádná velká věda to nebyla, škody na majetku nejsou ničím neobvyklým.

Přestože jde o zcela běžné záležitosti, které rodiny zažívají na denním pořádku, vyrovnat vzniklé škody bývá o to nepříjemnější. Když má někdo kvůli chvilce nepozornosti platit tisíce korun za opravu, náhradu nebo novou věc, nebývá mu to příliš po vůli. Vícenákladům za blbost je přitom možné se vyhnout jednou pro vždy.

Aby se černé scénáře nenaplnily

Záchranou před krizovými scénáři je pojištění z odpovědnosti. Chrání celou rodinu před škodami na zdraví, na majetku i finančními. Pojištění se sjednává bez spoluúčasti a je platné pro celý svět. Pojištění občanské odpovědnosti lze sjednat ve 4 variantách dle zvolené pojistné částky, od 3 do 10 milionů.

ERGO pojišťovna reaguje pružně na potřeby svých klientů. Veškeré pojistky lze sjednat on-line formou, bez zbytečné byrokracie a zdlouhavého vyřizování. Pojistku lze sjednat samostatně nebo jako výhodné připojištění k následujícím produktům: pojištění majetku a odpovědnosti Bezpečný domov, zdravotní pojištění cizinců Welcome a pojištění odpovědnosti pilota.

Proč ERGO?

ERGO pojišťovna je členem mezinárodní skupiny ERGO, která je jednou z největších pojišťovacích skupin v Evropě. V České republice má již 25letou tradici. Svým zákazníkům poskytuje výhody stabilního a zkušeného prostředí. Zároveň nabízí klientům široké portfolio pojistných produktů. Nejvíce využívané jsou pojistky z oblasti majetku a cestování.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno