Pořiďte si bezpečné dveře, které zajistí také zvukovou a tepelnou izolaci

0

Poohlížíte se po nových vstupních dveřích, které budou obývané prostory nejen zdobit, ale poskytnou také pocit bezpečí, nepropustí kdejaké šustnutí a budou se podílet na šetření nákladů za vytápění díky kvalitní tepelné izolaci? Dodavatel dveří Okna JIS nabízí výběr z více materiálů, skvělý přístup s důrazem na spokojenost klienta, pomoc s výběrem dveří až po jejich instalaci a záruční a pozáruční servis.

Dostupné materiály

Dodavatel nabízí dveře v plastu, hliníku a také dřevě. Tyto rozdílné materiály spojuje jeden hlavní benefit – plní veškerá náročná očekávání klientů, jakými je kvalita zpracování, vzhled, tepelně izolační vlastnosti a v neposlední řadě také vzhled.

Prvním materiálem, který je pro dveře velmi oblíbený a často využívaný, je plast. Plastové dveře JIS se vyznačují dobrou finanční dostupností, jejich požadavky na údržbu jsou přitom velmi malé. Čas od času je stačí setřít vlhkým hadrem, odstranit tak prach a nečistoty a dveře jsou opět jako nové. Dále jsou vysoce odolné proti rychle se měnícím povětrnostním podmínkám a výkyvům teplot. Velkou výhodou je také možnost výběru z mnoha barev. Dveře je možné doplnit o ozdobné výplně, které zároveň propustí trochu světla. Plastové dveře JIS jsou vysoce bezpečné, a to díky bezpečnostnímu certifikátu třídy R3.

Druhým nabízeným materiálem, dostupným pro výrobu dveří, je hliník. Hliníkové dveře jsou vším co potřebujete, pokud hledáte originalitu a nadčasovost. Hliník je pro výrobu dveří využíván proto, že je téměř nezničitelný a zaručuje tak vysokou míru bezpečnosti. Také z toho důvodu se kromě vstupních dveří rodinných domů využívá do panelových domů a správních budou. Hliníkové dveře zajistí dobrou zvukovou i tepelnou izolaci, péče o ně je velmi nenáročná a životnost přesto dlouhá.

Dřevo je posledním, avšak neméně využívaným a oblíbeným materiálem pro výrobu dveří. Tyto dveře, které dodavatel Okna JIS nabízí, jsou vyráběny z českých dřevin, opatřeny hloubkovou impregnací pro zajištění stálosti a posílení odolnosti. Dřevěné dveře JIS jsou o něco náročnější na údržbu, podobně jako všechny přírodní materiály. Při správné péči se vám však odvděčí službou na dlouhá léta.

Zastavte se do showroomu a kromě dveří si prohlédněte také okna, pergoly nebo zimní zahrady, které poskytnou přístřeší v každém ročním období.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno