Povlečení mikroplyš – co stojí za jeho úspěchem?

2

I když je na trhu teprve krátce, již si dokázalo získat celou řadu příznivců, kteří na jeho hebkost a vynikající termo-izolační vlastnosti nedají dopustit. Jaké je tajemství jeho zrození a co může povlečení mikroplyš nabídnout právě vaší ložnici?

Hřejivý pelíšek pro chladné zimní měsíce i letní plískanice – přesně v to může jemný mikroplyš vaši ložnici proměnit. Každý, kdo ho vyzkoušel, si ho zaručeně zamiluje především pro jeho moderní vzhled, efektní hřejivost a sametovou hebkost. Husté  a jemné chloupky vás zahřejí i při těch největších mrazech a bez potíží nahradí i tradiční nadýchané tepelně komfortní péřové duchny, které zejména alergici a astmatici ve své ložnici tak neradi vidí.

 

Moderní materiál pro každého

Díky vynikající savosti a odvádění vlhkosti od těla využijete povlečení mikroplyš nejenom v chladných měsících roku, ale také na jaře a v létě. Díky výrobě ze 100% polyesteru se v něm nebudou držet žádné škodlivé mikroorganismy nebo roztoči. Snadno se pere, rychle schne a nemusí se žehlit. Oblíbily si ho proto maminky malých dětí i domácnosti s astmatiky a alergiky.

Povlečení mikroplyš je navíc stálobarevné – nevybledne kvůli slunci ani častému praní. Díky sametově hebkému povrchu je navíc spánek v jeho měkké náruči jednoduše dokonalý.

 

Povlečení mikroplyš ve světle moderních trendů

V materiálu už máme jasno, zbývá tedy vybrat barvu a vzor. Obojí by mělo maximálně ladit s interiérem. Moderně zařízené byty ocení především jednoduché geometrické vzory ale i jednoduché  květinové vzory symbolizující čistotu a harmonii.

Pokud je to možné, mělo by povlečení ladit s rámem postele. A pokud k němu harmonicky přiřadíte třeba i koberečky nebo jiné textilie v místnosti, bude dojem dokonalý. Vždy platí, že pokud už se v místnosti nějaký výrazný vzor nachází, neměli byste se ho snažit přebít nějakým jiným. I v případě povlečení totiž platí, že méně je někdy více!

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno