Práce realitního makléře se může stát splněným snem všech, kteří chtějí mít svůj čas pod kontrolou

0

Začalo vám vadit stávající zaměstnání, v němž musíte pracovat každý pracovní den 8 i více hodin, přičemž byste potřebovali v tomto ohledu větší flexibilitu, kterou vám zaměstnavatel nechce, respektive nemůže dopřát? Pak možná nastal čas na změnu povolání. Co takhle pustit se do kariéry realitního makléře?

Větší svoboda, ale i zodpovědnost

Práce realitního makléře je daleko svobodnější. Nejste zaměstnancem, jedná se o otevřené volné podnikání. Díky tomu si mnohem lépe můžete nastavit svoji pracovní dobu, přizpůsobit ji potřebám svým a své rodiny. Zejména v okamžiku, kdy třeba máte menší děti, je práce v realitách, v níž nemusíte trávit 8 předem daných hodin denně, velmi dobrou variantou.

Co by dobrému makléři nemělo chybět?

O tom, jak se stát realitním makléřem, vám mnozí budou říkat spoustu věcí. Základem je ale vždy snaha být dostatečně samostatní, aktivní, mít schopnost empatie s klienty. Potřebná je samozřejmě i značná trpělivost, úspěchy se nemusejí dostavit ze dne na den. Pakliže si ale chcete vydělat a jdete do toho naplno, určitě se není čeho bát.

Má-li zkušený realitní makléř práce dost, pohodlně si vydělá vysoce nadprůměrné výdělky v porovnání se mzdami, které jsou obvyklé u českých zaměstnanců ve firmách. Plat realitního makléře nelze jasně definovat. Záleží na tom, kolik jste ochotni této práci věnovat času, jaké máte klienty. Výdělky zkrátka ovlivní celá řada faktorů.

Pakliže vás práce v realitách zajímá, možnost spolupráce a zázemí nabízí společnost RE/MAX Anděl, která aktuálně hledá nové makléře. Více informací naleznete na jejích webových stránkách remaxandel.cz. Zvažte, zda by taková práce byla pro vás. Věřím, že mnohé představa práce realitního makléře nadchne.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno