Pražská Rezidence Prachnerova nabízí zdravé bydlení

0

Hledat nové bydlení v Praze může být pěkný oříšek. Starší zástavba nebo novostavba, okraj nebo centrum a samozřejmě důležitá je také cena. Pokud hledáte bydlení na delší dobu, neměla by cena být jediným kritériem výběru. Důležité je, aby byt vyhovoval vašemu životnímu stylu, odpovídal všem vašim představám a splňoval vaše požadavky.

Mnoho z nás by si ideální byt představovalo jako nový, v lokalitě u centra, v blízkosti zeleně, s dobrou dopravní dostupností, bez problémů s parkováním a v moderním domě, ideálně novostavbě. Všechna tato kritéria splňují pražské Košíře, kde vzniká nový projekt, Rezidence Prachnerova, který nabízí moderní bydlení a zároveň respektuje vzhled okolní zástavby a krajiny. V nových, krásných bytech na vás nečeká žádné nepříjemné překvapení v podobě skrytých závad nebo nutných oprav. Starší byty mohou být levnější, ale mohou se nakonec prodražit na různých opravách, rekonstrukcích nebo nutných úpravách, se kterými jste třeba při koupi ani nepočítali. U starších bytů neznáte historii stavby, v jakém stavu jsou rozvody elektřiny nebo vody, jestli předchozí majitel nedělal změny v propozicích bytu a mnoho dalších věcí. U novostavby máte jistotu, že veškeré materiály jsou nové, v bytě před vámi nikdo nebydlel a objekt byl stavěn s ohledem na design a funkčnost.

Stejně tak je tomu i v Rezidenci Prachnerova. Moderní, místy zaoblený design domu v sobě ukrývá 118 bytů různých velikostí, od garsonek po velkorysé mezonetové byty. Každý byt má vlastní lodžii s možností minizahrádky a auta pohodlně zaparkujete v podzemních garážích. Celý objekt splňuje požadavky na zdravé bydlení, je napojen na systém rekuperace vzduchu s filtrem druhé generace, který zajistí mimořádně čisté ovzduší. Zeleně si můžete užít nejen v blízkém parku Košíře-Motol, ale i přímo v , v privátním vnitrobloku. V okolí pak najdete nejen mnoho kaváren, obchůdků a hospůdek pro trávení volného času s přáteli, ale také školy, školky a MHD. Do centra i za prací to máte jen pár minut, a když si budete chtít odpočinout v přírodě,tak do parku to také není daleko. Nebo můžete užívat soukromí a čistého designu vašeho bytu, uvařit si dobrou kávu a z lodžie se kochat výhledem na Prahu. Moderní místo k bydlení, které respektuje váš životní styl i čas na odpočinek a relaxaci, se může stát vaším domovem, kde se bude cítit v bezpečí a příjemně.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno