full screen background image

Překvapte svůj protějšek masáží!

Zvláště v dlouhodobých vztazích se často stává, že vlivem všedních starostí a zvyku erotický náboj a vášeň ze vztahu vyprchává. Je proto potřeba ji pravidelně rozdmýchávat, aby zcela nevyhasla. Jak to ale udělat, když intimnosti spadly do rutiny a do ověřené klasiky?

 

Nové zážitky

V první řadě je důležité si uvědomit, že sex neslouží jen k rychlému dosažení uspokojení svých momentálních potřeb, ale je hlavně pojítkem a poutem partnerů jeden k druhému. Většina párů dělá tu chybu, že se milují často, ale jde pouze o honbu za vyvrcholením. Zkuste to ale jinak. Odložte orgasmus a zkuste si užít jeden druhého, okamžiku, kdy se vaše těla dotýkají. Užijte si polibky, mazlení, doteky a uvidíte, jak se vášeň najednou rozproudí.

Pokud potřebujete odbourat stereotyp, vneste do vašeho intimního života něco nového. Mohou to být různé hračky, nové praktiky nebo pomůcky. Překvapit také můžete novým zážitkem v podobě erotické masáže – a nemusíte být ani odborník.

 

Tantrická masáž

Tantra je v poslední době skloňována ve všech sedmi pádech a svoji popularitu získala naprosto zalouženě. Otevírá totiž nový rozměr erotična a rozkoše. V klasickém styku jde většinou hlavně o fyzickou stránku, ovšem tantra se zaměřuje zejména na tu duchovní a na jejich vzájemné propojení. Tantra umožňuje se dostat partnerovi pod slupku, napojit se na jeho potřeby, touhy, přání. Stejné je to i případě tantrické masáže. Použijte vonný olej a protějšku se dotýkejte, laskejte ho, hlaďte jej a dopřejte mu svoji něžnou péči. Vnímejte jeho tělo a energii, kterou vysílá. Uvidíte, jaký vášnivý náboj vyvoláte a pokud dojde k vyvrcholení, bude to jen pomyslnou třešničkou na dortu.

 

Specifické masáže

Tantra není jediným pomocníkem, kterým si můžete okořenit milostný život. Dalším způsobem, jak vyhnat nudu z ložnice je masáž, při které si vaše ruce odpočinou, protože je zas tak moc používat nebudete. Ti z vás, kteří někdy navštívili masážní salon, ji nejspíše budou znát pod názvem nuru masáž. Při této technice se polijte vonným olejem či gelem a protějšek masírujte vlastním tělem, aniž by došlo k sexu. Oddalování vyvrcholení a přitom intenzivní kontakt s vaším tělem přinese vašemu protějšku úplně jiný druh uspokojení.
Jeden komentář u “Překvapte svůj protějšek masáží!

  1. Radim napsal:

    Dobrý den, o tatrické masáži už uvažuji nějakou dobu. Dost mě zaujala ale moc jsem si nedokázal představit, jak by vše probíhalo. Až po přečtení Vašeho článku. Nyní bych měl na Vás jeden dotaz, nemáte náhodou nějaké zkušenosti se salónem https://eroticmassagepraha.cz/tantricka-masaz/? Chtěl byych ho navštívit ale raději se vždy prvně ptám na názor ostatních.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *