full screen background image

Přírodní péče o pokožku, vlasy i nehty

beauty-1338426_960_720

Starat se o sebe je důležité. Každý si přeje vypadat a cítit se skvěle. Právě vzhled reprezentuje nás samé, pomocí něj vytváříme první dojem a působíme na ostatní. Pokud vám na sobě opravdu záleží, dopřejte si tu nejlepší a nejpřirozenější péči ve formě přírodní kosmetiky. Ta neobsahuje žádná syntetická barviva ani vůně, alkohol, parabeny či minerální oleje, vyrobena je pouze z kvalitních surovin, z čistých ingrediencí pocházejících z matky Země. Sortiment zahrnuje komplexní pleťovou i tělovou přírodní kosmetiku, opomenuta není ani kvalitní vlasová péče. Přírodní vlasová kosmetika si v ničem nezadá s tou klasickou, nabízí šampony, kondicionéry, balzámy, vlasové masky i výživné kúry.

Péče o zevnějšek však nezahrnuje pouze péče o pleť, vlasy a tělo. Podcenit nelze ani manikúru, protože perfektně upravené nehty a jemné ruce bezpochyby dotváří celkový vzhled každé ženy. Tvoří její vizitkou a hodně toho o ní prozrazují. Jsou neustále všem na očích, tvoří nedílnou součást lidské komunikace – to je důvod, proč jsou pěstěné ruce základní nutností.

V létě odhalujeme v sandálkách a žabkách také naše nohy. Nezapomínejte tedy ani na kvalitní pedikúru. Můžete buď navštívit salon, nebo pečujte o své ruce a nohy sama v pohodlí domova.  Dopřejte jim tu správnou péči. Třešničkou na dortu je perfektní lak. Léto přímo volá po barvách, proto se jich rozhodně nebojte – paleta odstínů je široká. Hitem jsou pastelové nehty. Skvěle totiž doplní váš vzhled a výsledný efekt bude bezchybný. Chcete-li, aby vám krásné nehty vydržely co nejdéle, pak vyzkoušejte průlomový týdenní lak CND Vinylux, který zůstane dokonalý po celých sedm dní. Je trvanlivý, odolný, účinný. Stačí nanést jednu až dvě tenké vrstvy. K mání je v mnoha různých odstínech, můžete tedy naplno popustit uzdu vaší fantazii.

Díky pravidelné kvalitní péči si budete užívat krásné pokožky a zdravých vlasů i nehtů.

 

 

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *