Problém s erekcí má řešení

0

Existuje určité téma, které je pro muže tabu a bojí se o něm mluvit. Je to problém s erekcí nebo naopak s předčasnou ejakulací. Na trhu jsou sice dostupné léky, které jsou ale často syntetické, mají nejisté účinky či jsou na lékařských předpis. Všechny tyto faktory mohou muže odrazovat a svoji situaci raději neřeší. Trápení by ale nemělo být součástí vašeho života. Vybrat si můžete i produkt přírodního původu a bez lékařského předpisu.

 

Nebojte se pomoci

Každý muž má obavy, že v intimní situaci někdy dojde k jeho selhání. Pokud se tak stane, může se cítit před svým protějškem trapně a narůstající obavy před podobnou situací mu klidu nedodají. Zvětšující stres a nároky na výkon pak vedou k tomu, že se erekce nedostaví nebo naopak je všechno takzvaně rychle hotové. Proto je důležité nejdříve začít u sebe. Často bývá problém hlavně psychosomatický. Důležité také je, aby se muži vyhnuli špatné životosprávě, nadměrné konzumaci alkoholu a zařadili do svého běžného programu více sportovních aktivit. Někdy ale změna životního stylu nepomůže, proto je dobré se podívat do lékárny, která nabízí léky na podporu erekce. Jedním z nich je například řada Kamagra, řešící problém rychle a diskrétně.

 

Účinné látky

Od doby, kdy se muži spoléhali jen na jednu modrou pilulka na lékařský předpis, se mnohé změnilo. Na trhu nyní lze sehnat kolem šestnácti druhů levnějších generik, která jsou také účinné. A právě Kamagra je plnohodnotnou a nejčastěji používanou náhradou viagry. Má efektivní látku Sildenafil, která léčí impotenci i problém s erekcí, jako jsou erektilní dysfunkce nebo poruchy erekce. Dávkování se doporučuje zhruba půl hodiny před předpokládaným stykem. Účinek potom trvá od čtyř do šesti hodin. Po aplikaci si muži mohou dopřát kvalitní a dlouhotrvající lepší sexuální styk.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno