full screen background image

Proč je titul MBA tak výhodný

MBA

Absolventi vysokých škol si myslí, že jen vysokoškolské vzdělání jim otevírá dveře ke špičkovým místům ve firmách, ale to už neplatí. Kdo chce uspět na manažerských pozicích, nezbytné je studium MBA. Zvlášť v zahraničních firmách. Titul MBA se stává konkurenční výhodou na trhu práce, protože vysokoškoláka posunuje o třídu výš. Je jedno, zda se student pouští do studia MBA hned po absolvování vysoké školy či univerzity, nebo přichází z praxe. Studium MBA je flexibilní a vychází studentům maximálně vstříc.  Nastoupit do školy lze i v průběhu roku, program se přizpůsobí lidem z praxe.

 

Studium MBA nabízí také specializace

European School of Business & Management (ESBM), která v Česku poskytuje studium MBA, vychází z metodiky oxfordského vzdělávacího systému, jenž rozvíjí schopnosti a dovednosti studenta na reálných příkladech z praxe. Právě propojení teoretických znalostí a praxe je základem úspěchu studia MBA. Studium se skládá ze tří bloků – všeobecného, specializací a bloku volitelných předmětů. Vzdělávací program trvá jeden rok a využívá maximálně moderních metod výuky, například e-learning.

 

 

 


TAG


2 x komentováno u “Proč je titul MBA tak výhodný

  1. Dany napsal:

    Titul MBA otevírá veliké možnosti ve světě byznysu a kariérního růstu. A je jedno, jaký obor si vyberte, právě ta koncovka „MBA“ dělá divy. A když už jsme u toho, jak vybrat MBA: http://www.ustavprava.cz/blog/2018/02/vybirame-studium-mba-jak-zvolit-ten-spravny-obor/

  2. Matysak napsal:

    A největší plus je právě specializace a volitelné moduly. MBA si prostě a jednoduše sestavíte ze seminářů a zaměření, které ve své práci nejlépe upotřebíte. Palec nahoru pro ESBM.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *