Proč nosit bezešvé spodní prádlo?

0

Určitě jste na bezešvé spodní prádlo narazili v nějakém katalogu nebo kamenném obchodě a říkali jste si, k čemu je taková věc dobrá a čím se liší od běžného prádla. Pokud jste bezešvé prádlo ještě nezkusili, vysvětlíme vám, proč byste mu rozhodně měli dát šanci.

Není vidět

Hlavním důvodem, proč tolik žen vyhledává bezešvé spodní prádlo, je jeho neviditelnost. Zejména pod šaty z tenkých látek, upnutými bavlněnými šortkami nebo přiléhavou sukní pevné švy zvýrazňují dokonale obrysy spodního prádla. Díky lomu světla (hlavně u lesklých materiálů, jako je hedvábí) tak každý, kdo vás vidí, okamžitě ví, jaké máte spodní prádlo (a jestli vůbec), jestli jste si dnes vzala tanga, klasické kalhotky nebo třeba body. Jako by to nebylo málo, ihned dokáže identifikovat vyšší a stahovací prádlo a to se tím pádem mine účinkem. Nechejme si tyto detaily do soukromí. Noste bezešvé prádlo, jehož okraje splynou s vaší pokožkou.

Nezařezává se

Švy jsou nejpevnější částí prádla, což může být problém zejména tehdy, pokud vám prádlo nepadne. Samozřejmě je lepším řešením koupit si dobře padnoucí prádlo, ale občas se stane, že se naše váha houpe nahoru a dolů, což se projevuje na tělesných křivkách a poznáme to právě ve spodním prádle. Každá změna polohy je cítit nejvíce ve švech. Spousta aktivit od práce přes volný čas až spánek vyžaduje maximální pohodlí. To poslední, co chce člověk řešit, je škrábající, táhnoucí nebo jinak překážející prádlo. Máte bezešvé kalhotky? O jednu starost méně. Nemluvě o tom, že když máme větší bříško, těsná guma u kalhotek jej rozdělí na dvě poloviny, což nepůsobí zrovna esteticky. Bezešvé prádlo je stejně pevné po celé své ploše, načež se nemůže stát, že by se napnulo v jednom místě a způsobovalo nepříjemnosti.

Ideální materiál na údržbu

Pružnost a materiál bezešvého prádla perfektně ladí ke sportovnímu oblečení a tím pádem i ke sportovním aktivitám. Výrobci bezešvého prádla vyzkoušeli za léta jeho existence mnohé technologie, než vybrali ty nejlepší. Obvykle odvádí pot a udržuje kůži v suchu, což právě při cvičení bývá velkou výhodou. Materiály bezešvého prádla bývají hladké, klouzavé, mnohdy mívají stahovací efekt a to z bezešvého stahovacího prádla dělá terminus technicus. Tyto materiály se navíc nemusí ani žehlit. U kalhotek nebo podprsenky možná tu potřebu necítíte, ani u prádla, které obvykle nosíte, nicméně větší kusy prádla, jako stahovací kalhotky, body nebo legíny, se dají obvykle zmačkat velmi snadno. Materiály určené pro výrobu bezešvého spodního prádla jsou pevné, nekrčivé a pohodlné.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno