full screen background image

Proč se zajímat o montované domy ze SIP panelů a zvolit si je za svůj domov

Jedna z nejdůležitějších otázek našich životů je úzce spjata s vytvořením bezpečného domova. Z technického hlediska by měl váš domov poskytovat ochranu před nepřízní klimatických změn, zimou, horkem a nastolit optimální podmínky pro komfortní život za zdmi moderního bydlení.

Měl by zohledňovat skutečné potřeby člověka a neplýtvat energiemi. Díky tomu vytvořit ideální nízko-nákladové schéma bez zbytečných finančních výkyvů v udržitelných hodnotách. Podívejme se na montované domy ze SIP panelů a poodkryjme si jejich výhody, které u jiných typů staveb nenaleznete.

 

V čem spočívají výhody stavebního systému

Montované domy ze SIP panelů mají nadstandardní energetickou účinnost s nízkou propustností vzduchu do konstrukce. Díky tomu se udržuje konstantní klima bez větších výkyvů.

Nelze si nepovšimnout, že unikátní SIP panely nemají v sobě žádné stavební otvory. Jedná se o celistvou desku zamezující úniku tepla popřípadě klimatizovaného vzduchu. Právě nízký počet spojů a stavebních spar snižuje riziko výskytu tepelných mostů.

 

Proč si montované domy ze SIP panelů objednat

Montované domy ze SIP panelů přinášejí šanci k vytvoření levného bydlení s nízkými režijními poplatky. Výstavba montovaného domu je o 20 % levnější v porovnání s klasickým zděným domem. Kromě toho na dokončení stavby nečekáte déle jak 12 týdnů.

Po předání klíčků od vašeho nového domova získáte navíc jistotu zdravějšího bydlení bez alergenů a plísní. Svým dětem tak připravíte ty nejlepší podmínky pro zdravý růst a ještě k tomu snížíte náklady za vytápění až o 70 %, čímž se dá ušetřit i několik desítek tisíc ročně.

Pokud vás montované domy ze SIP panelů zajímají více, navštivte internetové stránky společnosti Hobbytec a seznamte se s tímto systémem zblízka.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *