Procvičte si angličtinu na jazykových kurzech v centru Prahy!

0

Učíte se cizímu jazyku? A jak dlouho? Nejste náhodou známým notorickým začátečníkem? Nadšení u jakékoliv výuky bývá největší v začátcích studia, a je jedno, zda se učíte jazykům nebo lukostřelbě.

A pak hodně z nás poleví. Mnozí dokonce i do té míry, že jednotlivé hodiny začnou vynechávat. Z jedné vynechané hodiny přibyde další, pak další a po pěti vynechaných hodinách se už ani nemá smysl na hodiny vracet. Je to váš případ? Pak jste zřejmě při výuce udělali nějakou chybu. Dobrou zprávou je, že se z ní můžete poučit a příště ji neopakovat.

Abyste dobře mluvili, psali i rozuměli

S výukou cizích jazyků to není zrovna snadné. Naučit se musíte mluvit, psát, číst a samozřejmě mluvě porozumět. A to všechno chce svůj čas. V první řadě si však musíte osvojit základy, ideálně s kvalitním učitelem. Ten pro začátek ani nemusí být rodilý mluvčí, možná spíše naopak. Dobrý český učitel si při výuce může pomoci i mateřštinou. Do budoucna, pokud vydržíte a základy si osvojíte, však dejte přednost spíše rodilému mluvčímu. Toho vám poskytne kvalitní jazyková škola.

Kurzy skupinové, firemní i individuální

Až dvaceti jazykům se máte možnost naučit na jazykové škole IJV (Institut jazykového vzdělávání) sídlící přímo v centru Prahy na Václavském náměstí. V nabídce školy s déle než patnáctiletou historií jsou klasické jazykové kurzy, ale také kurzy firemní, individuální stejně jako pomaturitní studium.

Kolik řečí umíš…

Škola tak nabízí nejenom kurzy angličtiny, němčiny, francouzštiny, italštiny, španělštiny, ale i okrajovějších jazyků, jakými jsou norština, finština, dánština, turečtina a spousta dalších, jejichž přehled najdete přímo na stránkách školy či pod odkazem jazykové kurzy Praha. Co vám tedy brání v tom učit se hned několika řečem najednou? Pokud v nich ovšem setrváte, čímž se dostáváme k úvodu tohoto článku. Učení se cizímu jazyku skutečně není jen tak, ale pokud vytrváte, tak ve své podstatě naklonujete své člověčenství. Jak jinak si vysvětlit pořekadlo „kolik řečí umíš, tolikrát jsi člověkem“?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno