full screen background image

Profesionální nano impregnace Praha 2, voskování a čištění vinylové podlahy a linolea

Vlastním menší prodejnu a u hlavních dveří mám položený koberec, kterým se snažím zachytit ty největší nečistoty, aby jich na vinylové podlaze a linoleu bylo co nejméně. Ale i tak je dost často špinavá a mně se ji v mých časových možnostech nikdy nepodaří vyčistit tak, jak bych si představovala. Zamyslela jsem se a řekla si, že bude lepší přenechat to nějaké úklidové firmě.

18383776 - parquet

Poradila jsem se proto s mou stálou zákaznicí, která mi dala kontakt na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění, voskování linolea, vinylové podlahy Praha 2, u které na internetových stránkách našla ty nejlepší recenze na strojové čištění a voskování podlah. Ověřila jsem si její kvalitu na internetu na všech možných diskusních fórech a hned druhý den jsem do firmy zavolala. Mám však otevírací dobu od rána do večera včetně víkendu, ale pracovníkům však nedělalo nejmenší problém přijet ve večerních hodinách.

Musím říct, že takto spolehlivé a rychle jednající firmy dnes člověk hledá velmi těžko, přinejmenším já se s nimi tak často nesetkávám. Domluvili jsme se hned na následující sobotu večer. Podlahu vyčistili perfektně, nezbyla na ní jediná šmouha a jakákoliv památka po špíně, která tam předtím byla, odešla na věčnost. Už jsem poznala dost lidí a různých firem, ale tato předčila veškeré mé očekávání. Proto tuto firmu můžu ostatním zájemcům jedině doporučit, protože úklidových firem je dneska hrozně moc a najít mezi nimi tu, se kterou budete spokojeni ve všech ohledech, není zrovna jednoduché. Hlavně když hledáte firmu, která je spolehlivá, cenově dostupná a dobře odvádí svou zadanou práci.

Vyzkoušejte nano impregnaci oken. Výškové práce mytí, čištění fasád Praha 3

Jestli něco na oknech fakt nesnáším, tak to, že je na nich vidět sebemenší smítko prachu. A nejhorší je, když do oken pere sluníčko, to potom špína, která na skle je, bije do očí na kilometry. Proto jsem začala jejich umývání nenávidět. Můžete je mýt několik hodin a stejně budou za chvíli zase špinavá. A nikdy se mi je ani nedařilo pořádně vyleštit, takže ty šmouhy byly po čištění vždycky vidět. Takže jsem si mohla vybrat, buď budou okna špinavá nebo na nich budou šmouhy. Ale našla jsem i třetí možnost, a sice nechat si okna vyčistit od úklidové firmy.

Na jednu jsem dostala doporučení od kamarádky, ona sama je s ní velmi spokojená a nechává si od ní mýt okna a čistit koberce. Jednalo se konkrétně o úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění fasád, mytí oken, výškové práce Praha 3, která provádí i nano impregnaci oken – technologický nátěr GLP Praha, impregnaci venkovních skel, což jsem také uvítala, protože jsem slyšela, že se po této impregnaci okna tolik nešpiní a zůstávají čistá opravdu dlouho.

41532129 - red coffee cup with smoke  on water drops glass window background

Domluvila jsem se na centrále firmy na termínu a všem ostatním. Přístup firmy byl velice seriózní, nebyl vůbec žádný problém a vše se podřídilo mým časovým možnostem a požadavkům. Zaměstnanci byli slušní a okna vyčistili opravdu perfektně. Bylo vidět, že s touto prací mají opravdu velké zkušenosti. Okna umyli během krátké doby a vše bylo krásně čisté a lesklé. Nevím, jak to dělají, ale na oknech nezůstávají žádné kruhy a tahy od leštění. Vlastně je mi jedno, jak to udělali, hlavně že dokázali moje okna skvěle vyčistit a zbavili mě tak této dlouhodobé štvanice. Tímto mohu všem firmu A SERVIS a její službu mytí oken jen a jen doporučit.


TAG


Jeden komentář u “Profesionální nano impregnace Praha 2, voskování a čištění vinylové podlahy a linolea

  1. Blanka napsal:

    Velké problémy s údržbou parket , jsem vyřešila spolu s firmou A SERVIS LIPKA s.r.o.
    jejich speciální rogram na čištění podlah a jejich údržbu je perfektní ,životnost parket je zaručena díky této společnosti

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *