full screen background image

S umýváním oken spoléháme na profesionální firmu

Na našem novém domě jsme měli hrozně špinavá okna. Měli jsme po stavbě, takže všude byla spousta prachu, a na oknech byla místy i malta, lepidlo nebo silikon. Chtěla jsem je vyčistit sama, ale bála jsem se, že okna poškrábu a běžným mytím stejně všechnu nečistotu z oken nedostanu.

55213400 - drops of rain on the inclined window (glass). shallow dof

Na internetu jsme s manželem hledali nějakou firmu, která myje okna i po stavbě a také nás samozřejmě zajímala cena za tuto službu. K našemu překvapení jsme narazili na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken, výškové práce Brno, a hned jsme se s firmou zkontaktovali. K mému velkému nadšení jsme ihned domluvili termín mytí.

Po domluvě k nám za čtyři dny přijeli tři pracovníci této firmy a okna perfektně vyčistili a umyli za necelé čtyři hodiny. Jejich rychlá práce nás naprosto ohromila, a i když jsem s manželem hledala na oknech nějaké nedostatky špatného umytí, nic jsme nenašli. Okna jsou po jejich mytí krásně čistá bez čmouh, lesknou se a i rámy a parapety jsou pečlivě umyté.

V podkroví máme čtyři střešní okna, které nám pracovníci po umytí ošetřili nano impregnací GSP Brno. Díky této impregnaci se nám nebude na oknech usazovat nečistota a stačí prudší déšť, aby spláchnul nečistotu ze skel. Je to dobrá věc a střešní okna tak budeme mít stále čistá. V tak velkou úlevu jsem ani ve snu nedoufala, protože mytí oken je náročná práce.

S manželem jsme s odvedenou prací velmi spokojeni a určitě tuto firmu budeme využívat nadále. Takže jestli poptáváte mytí oken, zaručeně se obraťte na tuto firmu, protože pokud využijete jejich servis, určitě nešlápnete vedle.

Kdo kvalitně čistí podlahy?

Protože dcera studuje, pronajímáme jí v Brně byt. Bydlí v něm s kamarády už dva roky. Teď se ale chystá stěhovat jinam. Samozřejmě bylo nutné, aby si byt po sobě pořádně uklidili, umyli okna a tak. Byt musel vypadat, jako když se do něj nastěhovali. Podlahy mě ale překvapily. Vypadaly docela zničeně, a dcera netušila proč. Ať jsme drhli, jak jsme chtěli, nešlo to.

51698298 - empty kitchen with one window and wooden floor

Byla jsem trochu naštvaná, ale napadlo mě najít prostě nějakou profesionální pomoc. Chvíli jsem na internetu hledala a nakonec mi cvrnkla do nosu úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění, voskování, impregnace podlah Brno, která, jak jsem zjistila po telefonátu, byla schopná přijet již další den. Tak jsme si oddechli.

Nadšeně jsme pracovníky A SERVISU přivítali. Dali se okamžitě do práce. Zbytečně se nezdržovali. I když to, že jsem je netrpělivě sledovala, je trochu zdržovat mohlo, jen to nedali na sobě znát. Byli velmi usměvaví a rádi se mnou prohodili i pár slov. Za chvíli bylo hotovo. Nabízeli mi i navoskování podlah, ale to mi přišlo zbytečné. Podlaha byla krásně čistá i tak a ošetřovat ji by byl zbytečný luxus, když dcera s kamarády tu stejně už bydlet nebudou. Pokud by se ale jednalo o podlahy doma, nechala bych se na voskování jistě přemluvit.

Na dceru jsem se sice pořád zlobila, ale zaměstnanci A SERVISU mi náladu dost zlepšili. Byli velice přátelští. Navíc moc šikovní. Nic se mi nesnažili vnucovat a jejich práce byla profesionální. Přemýšlím, že bych si jejich práci objednala i domů. Nebydlíme sice v Brně, ale to pro firmu A SERVIS také není žádný problém.


TAG


11 x komentováno u “S umýváním oken spoléháme na profesionální firmu

 1. Alice Krčmová napsal:

  Dobrý den,

  firmu A SERVIS si zveme na čištění dlažby. Vždy necháváme čištění na poslední chvíli, to ale pro firmu není žádný problém. I když je podlaha více zaneřáděná, po jejich výkonu je vždy opět jako nová. A SERVIS určitě doporučujeme!

 2. Barbora Lelková napsal:

  Dobrý den,

  to pro nás rozhodně žádný problém není. Náš kotoučový stroj je právě k těmto úkonům vybaven.

  S pozdravem
  Barbora Lelková

 3. Alžběta Holomková napsal:

  Dobrý den,

  mám dotaz ohledně čištění podlah. Je problém vyčistit spáry u dlažby?

  S pozdravem
  Alžběta Holomková

 4. Nikol Mašková napsal:

  Od A SERVISU jsem si dříve nechávala pravidelně mýt okna. Později jsem se rozhodla vyzkoušet jejich nabídku nano impregnace a jsem velmi spokojená. Nano impregnace oken funguje dokonale a já teď na mytí oken ušetřím. Zprvu jsem tomu moc nevěřila, ale tato firma je opravdu spolehlivá a kvalitní. Nemůžu si ji prostě vynachválit.

 5. Michael Kunc napsal:

  Dobrý den,
  dokáže firma A SERVIS vyčistit i podlahu složenou ze starých parket?

  • Barbora Lelková napsal:

   Dobrý den,
   málokdy se stane, že si naše firma s něčím neporadí. I staré parkety vyčistíme.

   S pozdravem
   Barbora Lelková

 6. Petra Horáková napsal:

  Od firmy A SERVIS jsme si v domě nechali vyčistit a ošetřit parkety. Svou práci firma odvedla opravdu velmi kvalitně a bezchybně.

  • Barbora Lelková napsal:

   Dobrý den,
   rádi svou prací děláme našim zákazníkům radost a následné pozitivní ohlasy nás také velmi těší. Děkujeme.

   S pozdravem
   Barbora Lelková

 7. Marek Pokorný napsal:

  Dobrý den,

  prosím vás, jak dlouho zmíněná nano impregnace oken asi vydrží? Z článku mi to zní, že napořád, což se mi nechce věřit.

  Děkuji

  • Barbora Lelková napsal:

   Dobrý den,
   nano impregnace vydrží až 6 let, při zvýšené klimatické zátěži je životnost asi 5 let.

   S pozdravem
   Barbora Lelková

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *