Šaty na míru

0

girl-1349263_960_720

Již dávno neplatí, že kvalitní šaty koupíme pouze v obchodě. Ani v obchodu s luxusním zbožím se někdy nevyvarujeme toho, že nám oblečení zcela nesedí. Každý jsme originál a právě takové potřebujeme i oblečení. Chceme vyzvednout naše přednosti a mírně potlačit nedostatky. Samozřejmě vnímáme velice nemile, potkáváme-li ve stejném sáčku kolegyni na chodbě nebo sousedku ve dveřích výtahu. Zase nemám co na sebe, prohlásíme při pohledu do šatníku. A opravdu to tak i cítíme. Rády se parádíme a přesně víme, co lze libovolně kombinovat a co se naopak pro danou příležitost vůbec nehodí.

 

Slavnostní příležitost si žádá své

Pro slavnostní příležitosti se již stalo pravidlem, že oblékáme vskutku šaty neobyčejné ušité z kvalitní látky a s propracovaným střihem. V dané chvíli chceme zazářit, být královnou plesu a náležitě si událost užít. Vždyť maturitní ples nebo svatba, je opravdu výjimečnou životní událostí. Někdo volí šaty z půjčovny. Zaplatí nemalý peníz a zůstanou mu pouze fotky a vzpomínky. Současným trendem je si na takovou příležitost šaty koupit nebo ještě lépe nechat ušít.

 

Zahalte se do luxusu

Abychom ve své róbě skutečně zazářily a učinily ten neodolatelný dojem, základem dobrých šatů je vysoce kvalitní látka. Saten, jacquard, twill a nepřeberné množství krajek lze nakoupit na portálu parexcellence.cz. Firma nabízí bohatý výběr špičkových materiálů od kašmíru přes vlnu, bavlnu, viskozu po luxusní hedvábí. Mezi nutnými doplňky si každá švadlenka vybere vhodná zdrhovadla, spony, knoflíky i ozdoby. Zároveň je možné objednat i kolekci střihů, případně prací prostředky, jež byly speciálně vyvinuty pro péči o nejušlechtilejší druhy materiálů. Skutečnou kvalitu nabízené látky si můžeme vyzkoušet přímo v domácím prostředí, neboť speciálně podle naší objednávky firma zašle vzorky a my si tak můžeme vše prohlédnout ze všech stran i při denním světle a otestovat látku na omak.

Staňte se svými vlastními návrháři! Bezvadně padnoucí kostým, rafinovaně řešená halenka či šaty jako pro princeznu – můžete zrealizovat každý svůj sen. Buďte tvůrčí a vytvořte si oblečení přesně podle svých představ!

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno