full screen background image

Sexuální experimenty mohou oživit vztah, ale také jej zabít

Nové zážitky a pocity, nové vzrušující podněty a hlavně vybočení z ubíjejícího stereotypu. Přesně tak si většina lidí představuje sexuální experimenty. Ne vždy to však platí, zejména pokud do sexuálního života dvojice budou vtaženi další lidé. Jak tedy vyhnat nudu z postele, ale zároveň se nespálit?

 

Nuda a stereotyp

Každý vztah se postupem času mění, a i když byl v počátcích bouřlivý a o milostné chvilky nebyla nouze, po nějaké době sexuální nadšení upadá a vztah se boří do zajetých kolejí stereotypu. Sice se jedná o přirozený vývoj, nicméně každodenní starosti, péče o domácnost a děti či náročné zaměstnání mohou intimní chvilky proměnit v nudnou pětiminutovou záležitost. A po tom netouží nikdo. Oživení milostného života je tak určitě na místě. Pečlivě však vybírejte praktiky, které chcete vyzkoušet. Experimenty v posteli totiž rozvrátily nejeden vztah!

 

Komunikujte

Ještě než cokoliv odsouhlasíte, proberte všechny aspekty věci. Zvláště pokud máte v plánu pozvat do ložnice další lidi. Milování ve třech je určitě zážitek, který zpestří každý uvadající sexuální život. Musíte s tím ale souhlasit oba. Jestliže na to totiž kývnete jen proto, abyste partnerovi udělala radost, může se vám později stát, že celou situaci prostě a jednoduše nevydýcháte. To stejné platí i o swingers či pokud přizvete k hrátkám další pár. K rozvíjení a obnovení milostného života určitě patří i erotické masáže. Ty můžete absolvovat každý sám, lepší je to ovšem v páru. Tantrická masáž nebo nuru masáž může rozšířit vaše obzory a dopřát vám celou škálu nových a vzrušujících zážitků. Opět však musíte zvážit, zda vám bude příjemné, když se bude partnera dotýkat cizí žena i na intimních místech a zda to váš partner vidí stejně.

Někdy k vylepšení stačí i rozšíření arzenálu erotických pomůcek. Obchody jsou přeplněné nejrůznějšími vibrátory všech rozměrů, tvarů i barev. Proč si tedy nevyzkoušet, co všechno s hračkami lze zažít?
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *