full screen background image

Seznamte se s Nouvelle a dopřejte vlasům nejlepší péči!

Aby byly vaše vlasy krásné, pevné, pružné a držely si svůj tvar, musíte jim věnovat důkladnou péči. Není to vlastně nic moc složitého. Základem je používat kvalitní přípravky, které se postarají o to nejdůležitější – vyživí vlasy a podpoří jejich zdraví. Profesionální kadeřníci dávají přednost přípravkům od Nouvelle. Ty si můžete pořídit i domů. Kde a co vše je k mání?

 

Nouvelle využívá sílu přírody

Tisíckrát to již bylo řečeno, pro jistotu to zopakujeme ještě jednou – vlasům a vlastně i celému tělu bude nejvíce prospívat, když vsadíte na přípravky s vyšším obsahem přírodních látek. Ty jsou pro tělo přirozené a organismus si z nich vezme mnohem více než z látek chemických, které ho většinou jen zatěžují. Kosmetika Nouvelle si na využívání síly přírody zakládá. V jejich přípravcích se nachází kombinace různých látek, aby společně maximálně podpořily zdraví, sílu a přirozený vzhled vlasů.

 

Přípravky, které je žádoucí mít

Za pouhých 129 Kč se dá sehnat Nouvelle Energy Care 250 ml. Je to šampon hned s několika účinky: bojuje proti vypadávání vlasů, regeneruje pokožku a obnovuje hustotu. V jeho složený se nachází kyselina salicylová či vitamín E. Máte kudrnaté, nepoddajné vlasy? Přípravek CURL ME UP  Nouvelle EASY CONTROL si s nimi poradí, protože zabraňuje anti-statickému efektu. Má také hydratační účinky a vlasy dokonale vyživuje. Obsahuje hlavně proteiny a hedvábné aminokyseliny extrahované se surového hedvábí. Značka se snaží vyvíjet produkty pro dokonalou péči o všechny druhy vlasů. Jedním příkladem za všechny je Nouvelle True Blonde Shampoo, který představuje dokonalou péči o blond vlasy. Pomáhá je rozjasňovat a eliminuje žlutý efekt při barvení.

Sortiment značky je obsáhlý, uděláte nejlépe, pokud se podíváte na www.nouvelle.cz a seznámíte se s nimi podrobněji.

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *