full screen background image

Sháníte nemovitost? Vybírejte na videobydleni.cz

Sháníte nemovitost, ať již ke koupi či pronájmu? Mrkněte na portál videobydleni.cz. Byty, domy, chalupy, pozemky i nebytové prostory zde můžete vybírat na základě videonahrávek!

Cesta za vysněným bydlením může být klikatá. Využít na ní můžete několik nástrojů. S otázkou „neznáš někoho, kdo by i pronajmul byt?“ se můžete poptat po známých. Je sice malá šance, že na někoho takového narazíte, ale šance tu je. Další možností je inzerce na internetu.

 

Hledání nemovitostí na internetu

Je v hledáčku vašeho zájmu pronájem bytu v Praze nezávisle na lokalitě? Zadejte si do vyhledávače pojem pronájem bytu Praha. Máte-li zájem o konkrétní lokalitu, zadejte do něj přímo ji, tedy pronájem bytu Praha 4, pronájem bytu Praha 5, nebo pronájem bytu Praha 6. Zřejmě na vás vyskočí stovky nabídek. A všechny je projít bude chtít čas a notnou dávku trpělivosti.

 

Pronájem bytů u realitních kanceláří

S patřičným servisem se setkáte u realitních kanceláří. Ty vám samozřejmě poskytnou všechny informace týkající se nabízené nemovitosti včetně fotografií. A zde už může být problém. Fotografie k tomu, abyste si o dané nemovitosti vytvořili ucelený obrázek, jsou většinou nedostačující.

 

Když fotografie nestačí

Fotografie totiž mohou klamat. Téměř každý profesionální fotograf každý objekt dokáže nafotit tak, že jej nepozná vlastní majitel. O tom jsem se přesvědčila já sama, když jsem svého času nabízela k prodeji byt. Blesk a profesionální světla dokážou hotové divy. Pro účely focení interiérů do časopisů o bydlení tak jsou skvělou pomůckou. Zájemce o kupovanou či pronajímanou nemovitost ji ale chce vidět takovou, jaká ve skutečnosti je. Bez kudrlinek a jiných přikrášovadel.

 

Videobydlení.cz

Takový obrázek o dané nemovitosti vám dají jen videonahrávky, jimiž své nemovitosti prezentuje například realitní portál videobydleni.cz (spolu s virtuálními a 3D prohlídkami). Nejedná se přitom o videa natočená na telefonu. Videa serveru videobydleni.cz jsou profesionálně natočená, sestříhaná a dokonce vás jimi provází profesionální makléř, který by se okamžitě uživil jako moderátor. Zkrátka jsou na úrovni. Nechybí v nich ani hudební doprovod.

 

Videobydleni.cz šetří váš čas

Co je ale nejdůležitější – prezentují nemovitost takovou, jaká je, což vám ušetří prohlídky, ze kterých nic nebude. Osobní prohlídku tak absolvujete pouze pokud vás daná nemovitost skutečně osloví. Videobydleni.cz zkrátka šetří vaším časem, ale i penězi.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *