Škola v přírodě aneb velký zážitek pro každé dítko

0

Snad každý jsme to někdy zažili – škola v přírodě. A že na to vzpomínáte dodnes? Aby taky ne, vždyť tento pobyt je obrovským zážitkem pro každou ratolest. Povětšinou je to poprvé, co vaše dítko spí jinde než ve své postýlce, a to je obrovská změna. Proto jsou školy v přírodě vypravovány jen do těch nejlepších míst a prověřených hotelů. Škola v přírodě v srdci Krkonoš a hotel u sjezdovky, to je ta nejlepší kombinace, kde zařídit pobyty pro školy.

Ubytování pro školy v přírodě

Nejenom ubytování pro školy v přírodě, ale také letní tábor, ubytování pro školky, adaptační pobyty či adaptační kurzy – všechno tohle, a ještě mnohem víc, nabízí hotel TOP Benecko. Díky jeho strategické poloze v blízkosti sjezdovky Benecko sem každoročně zavítá spousta turistů s dětmi, jimž je hotel skvěle přizpůsoben. Ale nejenom děti si zde užijí skvělý čas, rodiče či učitelé si mohou večer odpočinout v hotelovém wellness centru.

Do Benecka v každé roční době

Pokud se vydáte do hotelu TOP Benecko v zimě, můžete se těšit na lyžařský výcvik, spoustu sněhu, zimní sporty a radovánky. Naopak v létě si zde můžete užít animační program, výlety do okolí, například na kolech, jelikož je zde velká síť cyklostezek. Kolo či jakékoli jiné sportovní vybavení si můžete uložit v hotelové úschovně, která je pro vás samozřejmě zdarma.

Nejenom zábava v přírodě, ale také kulinářský zážitek!

Kuchaři v hotelu TOP si zakládají na kvalitě připravovaných potravin, proto byste v jejich kuchyni nenašli žádné polotovary či dochucovadla. Často odebírají zboží od místních chovatelů a pěstitelů, a dokonce si vyrábí i vlastní zmrzlinu! V případě školy v přírodě si můžete být jistí, že vaše děti budou mít pravidelně pětkrát denně jídlo a bude také dohlíženo na jejich pitný režim.

Hurá za zábavou a panenskou přírodou! Ubytování pro školu v hotelu TOP vás nezklame.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno