Spodní prádlo – pohodlí a komfort vedou!

1

timthumb

Možná se tomu budete divit, ale při otázce na oblibu spodního prádla odpovídají muži i ženy jednoznačně – pohodlí nadevše! Je pravda, že muži na ženách ocení také krajku, svůdné prádlo nebo podvazky a ženy přiznávají, že se jim líbí například pánské boxerky, ale větší část lidí ocení hlavně, pokud prádlo dobře padne a je pro člověka pohodlné. To jak se v takovém prádle člověk cítí je pak totiž vidět i navenek.

Klasika nadevše

Zapomeňte na tanga, nohavičkové kalhotky nebo divoké prádlo s podvazky. Klasické kalhotky mohou být také přitažlivé a sexy. Vybrat si můžete klasický střih nebo také brazilky, které sahají do půli zadečku. Nebojte se barev, romantických nebo vtipných vzorů a spolehnout se můžete také na oblíbenou černou nebo bílou barvu.

vystrizek

Výhoda klasických kalhotek

Velkou výhodou klasických bavlněných kalhotek je, že jsou pohodlné při sportu, v práci, ale i doma. Můžete si je obléct také do chladnějšího počasí. Odhoďte předsudky a tvrzení, že dámské spodní prádlo je sexy jen tehdy, pokud je co nejvíce rafinované a je ušito z co nejmenšího množství látky. Věřte, že v jednoduchosti je krása a mnoho mužů právě tuto přirozenost ocení mnohem víc než vyzývavé a spodní prádlo, které působí příliš lacině.

 

Komu sluší

Klasické dámské kalhotky pak sluší každé postavě, a to i když máte nějaké to kilo navíc. Vysoký střih kalhotek pak dokáže zakrýt nedostatky a příjemně vyzdvihnout plnější tvary. Abyste si mohli dovolit například tanga, je potřeba mít opravdu perfektní pozadí a ideálně vypracovaný a kulatý zadeček.

 

Vždy si dejte pozor!

Dejte si pozor na výběr správné velikosti. Ani klasické kalhotky ani tanga se vám nesmí zařezávat do kůže. Volnost a pohodlí potřebujete hlavně okolo kloubů a na bocích, tudy totiž proudí krev a lymfa. Správné kalhotky poznáte tak, že vám vždycky zlepší postavu a dodají sebevědomí.

 

Pánské pohodlí

Nejen ženy, ale také muži nejvíce ocení pánské spodní prádlo, které je hlavně kvalitní a pohodlné. Mezi nejoblíbenější spodní prádlo patří bavlněné trenýrky. Tento druh prádla mají v oblibě i ženy a rádi je mužům kupují. V široké nabídce Andrie si pak mohou vybrat z množství barevných kombinací a trendy vzorů.

 

Výhody bavlněných trenýrek

Mezi největší výhody trenýrek patří pohodlí při nošení. Samozřejmostí jsou malé rozparky na nohavicích, které zaručují větší komfort. Další výhodou je kvalitní materiál a zpracování. Bavlněné trenýrky jsou prodyšné a velmi příjemné na nošení.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno