Svatba na jaře – jak se postarat o to, aby byla dokonalá?

0

Příroda se po zimě znovu probouzí k životu a po dlouhých chladných a tmavých dnech přichází jaro, které symbolizuje nový začátek.  Ne náhodou proto v tomto období startuje také svatební sezóna. Právě březen a duben patří mezi měsíce, které mezi snoubenci nabývají na popularitě. Veselka na jaře má totiž své jedinečné kouzlo.

 

Nebojte se barev

Krajina se obléká do veselých barev, takže ani svatební výzdoba by v tomto ohledu neměla zůstávat pozadu. Mátově zelená, světle žlutá, meruňková nebo šeříková působí neuvěřitelně něžně a do okolí skvěle zapadnou. Zůstávat ale nemusíte jen u jedné barvy, inspirujte se pestrostí přírody.

 

Nešetřete květinami

Důležitou roli by měly hrát květiny, proto jimi nešetřete. Zvolit můžete i netradiční aranžmá, skvěle budou vypadat například v dřevěných koších, galvanizovaných nádobách nebo skleněných lahvích. Protože je v tomto období rozhodně z čeho vybírat, vaše svatební kytice určitě nepřijde zkrátka. K dispozici máte pivoňky, tulipány, narcisy, šeříky nebo třeba vlčí máky. Květiny nezapomeňte zakomponovat také do vašeho vzhledu, krásně vás zjemní. Oživte jimi třeba váš účes.

 

Nepodceňte svatební oděv

Svatby na jaře jsou ideální i díky počasí, nebývá už taková zima, abyste na sobě museli mít kabát, zároveň ale není příliš teplo, aby z vás pot jenom lil. Ve svatebních šatech s rukávy se budete cítit skvěle. Vsaďte na lehčí materiály, jako je organza nebo tyl, které vám propůjčí éterický vzhled. V případě chladu si můžete ještě přehodit bolerko nebo jednoduchý elegantní kabátek. Pokud jde o oděv vašeho nastávajícího, pak vězte, že pánský svatební oblek nemusí být jenom černý. Proč se svazovat společenskými konvencemi? V tmavě modrém nebo světle hnědém obleku bude váš budoucí manžel vypadat přímo božsky.

 

Nenechte se rozhodit počasím

Blankytně modrá obloha a sluneční paprsky, které nabývají na síle – tak pravděpodobně vypadá ideální svatební den. Ne vždy se ale tento scénář poštěstí. Pro jarní počasí je typická jistá nepředvídatelnost, proto se na jeho rozmary pořádně připravte a nedovolte, aby vám váš velký den pokazila dešťová přeháňka. Nachystejte si holínky a deštníky, které zároveň poslouží jako skvělá dekorace při focení. V záloze pak mějte suché a teplé místo, kam se budete moci s vašimi hosty uchýlit. Budete se cítit mnohem klidněji a váš velký den si náležitě užijete!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno