Těhotenská kalkulačka: kvalitní on-line průvodce těhotenstvím

0

Obavy a nejistota, současně velká radost. To jsou nejčastější pocity, se kterými se setkávají ženy, když se na těhotenském testu objeví dvě čárky značící jediné. Těhotenství a příchod nového človíčka na svět. Čárky na doma provedeném testu musí samozřejmě potvrdit ještě gynekologickým vyšetřením lékař. Poté nastává období plné otázek, na které žena nemá odpovědi, a lékař čas odpovídat. Jistotu relevantních informací pak skrývá web Modrý koník.

Termín porodu je zásadní údaj

Pro každou těhotnou ženu je důležité znát termín porodu. Jedná se o vypočtený termín na základě zadání data poslední menstruace do těhotenské kalkulačky. Výsledkem je předběžný termín porodu, datum, od kterého se odvíjí řada vyšetření, ale který je rovněž potřeba pro podání žádosti o peněžitou pomoc v mateřství nebo o rodičovský příspěvek. Kromě termínu porodu se objeví též časové rozmezí, během kterého k němu může dojít, současně se zobrazí počet dní zbývajících do narození miminka nebo údaj o týdnu těhotenství.

Týden po týdnu po celé těhotenství

Na co se připravit v průběhu těhotenství, jak vypadá plod na začátku a jak na konci prvního trimestru? To jsou otázky, pro které je vhodné konzultovat těhotenskou kalkulačku pravidelně každý týden. Pod jednotlivými čísly týdnů jsou k dispozici veškeré relevantní údaje ke stavu matky i vývoji plodu.

Není třeba vyhledávat žádná další fakta, web Modrý koník poskytuje pravdivé a ověřené poznatky od odborníků. Vývoj plodu doprovázejí videa a snímky z ultrazvuku, žena si tak může svou dokumentaci vždy věrohodně porovnat. Mít dostatek informací ovlivňuje psychickou pohodu budoucí maminky, navíc na Modrém koníkovi fungují také anonymní poradny.

Bez obav celým těhotenstvím

Vědět, jak se plod vyvíjí nebo co může ženu potkat v průběhu čtyřiceti dvou týdnů je důležité. K psychické pohodě v průběhu gravidity mohou pomoci také znalosti ohledně dalších vyšetřeních nebo placených nadstandardních prohlídkách. Web poradí též s praktickými náležitostmi, nechybí tipy ohledně váhy nebo držení diety.

V průběhu těhotenství čekají na ženu také nepředvídatelné okolnosti, které musí řešit, proto se jistě budou hodit rady ohledně cvičení, jízdy autem a cestování či chování ve velkých vedrech. Jakékoli jiné pochybnosti v průběhu těhotenství lze navíc kdykoli řešit v rámci zmíněných anonymních poraden.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno