Tipy na aktivní dovolenou plnou sportu ve Zlíně

0

koupaliste_panorama_zlin_jizni_svahy_26_05_11_5_galerie-980

Máte rádi aktivní dovolené a odpočinek pro vás znamená sportování? Skvělou dovolenou plnou sportu, zábavy a krásného okolí si užijete i ve Zlíně.

 

Městské lázně Zlín

Pro všechny milovníky plavání jsou tu Městské lázně Zlín, které byly postaveny místo cihelny firmy Baťa. Najdete zde velký bazén o délce 50 metrů, kde si užijete sportovní plavání. Střední bazén o délce 25 metrů pro všechny, kteří se chtějí uvolnit klidným plaváním a pobytem ve vodě. Nechybí ani dětský bazén.

Pokud toužíte po větší relaxaci, vyzkoušejte parní kabiny, příjemnou finskou saunu nebo vodoléčbu. Potrápit svaly můžete v místní posilovně a na závěr se nechte rozmazlovat na masáži.

 

Ubytování ve Zlíně poblíž sjezdovky

Na své si ve Zlíně přijdete i teď v zimní sezóně, kdy je pro vás připraven upravený svah. Pro ty, kteří lyžovat zatím neumí, je tu připravená lyžařská škola. Pokud nemáte vlastní lyže nebo jste se rozhodli, že si je nebudete vozit s sebou, můžete si je půjčit v místní půjčovně. Pro majitele lyží je tu připraven ski servis pro klasickou údržbu.

Milovníci snowboardu si mohou vyzkoušet nové triky a objevovat své možnosti ve speciálním snowparku. Abyste se nemuseli trápit s nošením těžkých lyžařských potřeb, najděte si takové ubytování ve Zlíně, odkud budete mít dobrý přístup na sjezdovku, například Penzion Uno Zlín.

 

Krásná okolní příroda vhodná pro pěší turistiku

Zlín nabízí i krásnou přírodu a okolí památky. Kromě příjemných výletů nabízí Zlín i krásné scenérie, památky nebo penziony, díky kterým se například i dokonalá svatba stane skutečností.

 

Stezka pro in-line bruslení

In-line bruslení na speciální oválné dráze, která je dlouhá přes 400 metrů, dá zabrat vašim nohám a po tomto vydatném sportovním výkonu se rádi opět přesunete do Městských lázní na masáž nebo si rovnou půjdete lehnout do svého pokoje.

 

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno