full screen background image

Úklid domácnosti: Jaké přístroje se vyplatí nakoupit?

Každá nemovitost si zaslouží pořádek ve svém interiéru a to samé platí i o vnějších součástech objektu. Pravidelný úklid v domácnosti lze realizovat jak ručně, tak i za pomocí nejrůznějších moderních přístrojů. Právě na ně se soustředíme mnohem podrobněji. Jestliže si objednáte profesionální úklidové služby , samozřejmě si s sebou jejich pracovníci dovezou svou vlastní techniku. My se budeme věnovat podrobně domácím pomocníkům, které si každá hospodyňka nebude moci vynachválit. V závěru doporučíme i jednu z nejznámějších značek úklidové techniky, s níž se stanou veškeré činnosti hračkou.

 

Suchý i mokrý vysavač pro každodenní použití

Jednou z nedílných součástí technické úklidové výbavy je bezesporu vysavač. Pořídit lze modely určené na suché i mokré vysávání. Optimální je nakoupit kombinované provedení. U vysavače na mokrou i suchou plochu dbejte především na jeho dostatečný sací výkon a celkovou životnost filtru. Existují i modely disponující poloautomatickým systémem čištění této nedílné součásti vysavače. Z dalších důležitých součástí výbavy jmenujme bytelná kvalitní kola pro pojezd a bohaté příslušenství včetně prostorné odkládací plochy. Určitě není od věci i pořízení moderního tepovače , který se postará o veškeré koberce.

 

Efektivní umývání oken

Jednu z nejméně oblíbených činností představuje umývání oken. Prosklené plochy jsou často nekonečně velké a práce ubíhá jen velmi pomalu. Problém nastává jak v umývání oken saponátem s využitím většího množství vody, tak hlavně v leštění. Jestliže si pořídíte okenní stěrku, stane se i tato činnost mnohem efektivnější. Moderní čističe oken dokážou doslova divy. Elektrické odsávání vody eliminuje její stékání po skleněné tabuli. Rozprašovač a stírací nástavec zajistí efektivně vyčištěnou plochu bez jakýchkoli šmouh a usazených částeček. Snížena bude logicky kvůli absenci drhnutí i fyzická námaha hospodyňky.

13

 

Tlakový čistič nesmí chybět

Nezastupitelnou roli hraje v exteriéru tlakový čistič. Pokud potřebujete umýt fasádu anebo zbavit zámkovou dlažbu mechu, který roste ve spárách, máte jedinečnou šanci. Stejně se vyplatí takzvaná wapka i při mytí automobilu. Při volbě této čisticí techniky je třeba dbát jak na celkový tlak, tak i na množství příslušenství. Důležité jsou především různé výměnné trysky a nástavce.

 

Nakupujte specializovanou značkovou úklidovou techniku

Ať už nakupujete přístroje určené pro úklid domácnosti anebo pro profesionální použití , vsaďte na jistotu. Výbornou volbou je sortiment společnosti Kärcher pojímající nejen všechny již zmiňovaná nástroje. Vybírat si můžete například i parní čističe, fukary na listí a mnohé jiné elektronické pomocníky, které vás v žádném případě nezklamou. Nabídnou navíc spousty inovativních funkcí, díky nimž se i neoblíbená činnost stane zábavou.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *