Umělé květiny do domácností i firem

0

Patříte k těm, kterým se nedaří vypěstovat zeleninu, ovoce, ani květiny? I když si koupíte malé letničky do truhlíků, které stačí „jen“ polévat a občas přihnojit, na vašich oknech se jim jednoduše nedaří? A což takhle koupit si umělé květiny, které jsou autentické, jako ty živé?

Mnoho druhů umělých květin

Ať už chcete do truhlíků klasiku v podobě pelargonií nebo petúnií, anebo raději něco netradičnějšího, na webových stránkách florum.cz si určitě vyberete. Kupříkladu pelargonie tady mají v bílé, červené, žíhané i růžové. Volit můžete i velikost, a to buď 35 cm, nebo 40 cm. Nechybí ani převislé druhy květin, jež se víc hodí do kulatých květináčů různých velikostí. Třeba převislé růže. Jsou nádherné, husté, s mnoha květy.

Chcete spíš zelené rostlinky, které nekvetou? Co třeba tchynin jazyk dlouhý 80 cm? Můžete jím vytvořit optický předěl jídelny a kuchyně, nebo kuchyně a obýváku. Moderní, jednoduché, nestárnoucí.

Umělé květiny zahrnují pokojové rostliny malé či velké, popínavé a girlandy, trávy, samostatné květiny do vázy, kaktusy a sukulenty, do truhlíků, exteriérové či pěnové květiny.

Ušetřete za vánoční stromeček

Za dva měsíce jsou tady vánoce. Jestli chcete být ekologičtí, ale také neshánět stromeček na poslední chvíli, vyhnout se uklízení jehličí, vsaďte na umělý vánoční stromeček. Ty kvalitní jsou k nerozeznání od živých. Za pár let se vám investice vrátí. Nejčastěji volíme stromečky s 3D jehličím, které působí velmi reálně. Oblíbené jsou i stromečky typu standard s PVC jehličím. Vybrat si můžete ale i vysoké vánoční stromečky nad 300 cm, barevné typy, jež jsou nápadné a extravagantní nebo speciální stromečky s LED světýlky či plochým tvarem.

Máte-li krb, schodiště nebo balkon, použijte i elegantní girlandy.

Navštivte Florum.cz a vyberte si dle svého vkusu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno