Užijte si ubytování v Krkonoších: 3x jinak, pokaždé s úžasnou atmosférou!

0

Jaro je v plném proudu, takže už je nevyšší čas začít přemýšlet o tom, kde si užijete vaši letní dovolenou! Neláká vás moře a raději chcete zůstat v České republice? Máte rádi přírodu a chcete zažít něco jedinečného? Pokud ano, naše 3 tipy vás nadchnou. Objevili jsme chalupy Roubal. Z jejich vybavení i polohy budete „paf“.

12171_large

Co mají společné

Chalupy Roubal jsou ideálním místem pro dovolenou s rodinou i s partou přátel. Všechny 3 se nachází na skvělých lokalitách v Krkonoších. Přímo od chalupy můžete podnikat výlety do okolí, a to na kole i pešky. Všechny 3 chalupy v Krkonoších jsou vybaveny nábytkem ve stylu našich babiček. Navozují proto pohodu a klid, kterou určitě potřebujete i vy. Současně s tím v nich najdete i moderní výbavu. Chalupy mají plně vybavené kuchyně, upravenou zahradu s dětským hřištěm, připojení k internetu, televizi, bar a dokonce i vířivku či venkovní bazén. Jsou prostě ideálním místem, kde si parádně odpočinete!

img_5771_large

Kterou si vyberete?

 

1. Chalupa Šípková

Romantická roubenka se nachází v blízkosti potoka na svahu Černé hory v Krkonoších. Užít si v ní můžete například spaní na peci či koupání ve venkovním bazénu. Nedaleko se nachází plno zajímavých míst, takže o výlety rozhodně nebude nouze. K dispozici zde jsou 2 čtyřlůžkové a 1 dvoulůžkový apartmán.

 

 

2. Chalupa Roubalka

Luxusní Roubalku najdete v obci Černý Důl. I ona se nachází jen kousek od řeky v klidné přírodě, takže vás nikdo a nic nebude rušit. Výhodou chalupy je vyhřívaný venkovní bazén s protiproudem a Jacuzzi vířivka. Nachází se zde 3 čtyřlůžkové apartmány.

 

 

3. Chalupa Ledárna

I chalupa Ledárna se nachází v obci Černý Důl. Nabízí krásně zařízené pokoje. Na zahradě u chalupy je přírodní jezírko, dětské hřiště a venkovní vířivka. I zde můžete spát za pecí! Tato chalupa je nevětší. Najdete zde 2 pětilůžkové a 2 dvoulůžkové apartmány.

 

Více se o chalupách dozvíte na www.chalupyroubal.cz. Zde můžete provést i rezervaci.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno