Vaše oblíbené spodní prádlo – co o vás říká?

0

Každá žena se cítí pohodlně v něčem jiném. Zatímco vy možná nedáte dopustit na pohodlné kalhotky s vysokým pasem, vaše nejlepší kamarádka zcela nepochopitelně dává přednost tangům. Zjistili jsme co o vás vaše spodní prádlo vypovídá. Trefili jsme se?

 

V hlavní roli bavlna

Milujete příjemný dotek přírodní bavlny na holém těle a nedáte dopustit na její pohodlí? Pak jste podle názorů výzkumníků člověk, který rád tráví svůj volný čas s ostatními. Nedělá vám problém organizovat společné aktivity nebo celý večer bavit různorodou společnost. Jste zkrátka člověk na tom správném místě.

 

Ambice v šatníku

Jsou vaším favoritem tanga? Pak jste velmi ambiciózní a nebojíte se jít za tím, čemu skutečně věříte, ať už v pracovním nebo osobním životě.

Na vysoké noze

Pokud ve vašem šatníku převládají kalhotky s vysokým pasem, svědčí to prý o vaší touze po luxusních předmětech a nevšedních zážitcích. Nemáte ráda změny a občas přemýšlíte, jestli by pro vás nebylo lepší narodit se v předminulém století. Ale pokud chcete, dokážete skutečně překvapit.

 

Na maskulinní vlně

Šortky pánského střihu zase značí vaší přátelskou povahu a dostatek pozitivní energie za všech okolností. Ráda se obklopujete přáteli, ale skutečnou důvěru máte jen k některým. Publikum si vždy dokážete získat na svou stranu, i když je zrovna potřeba vyžehlit nějaký ten průšvih.

Krajkovaná romantika

Půvabné krajkové prádlo značí eleganci za všech okolností. Jste vždy sama sebou a ani náhodou se nenecháte vmanipulovat do situace, která je vám nepříjemná. Přátele na vás mají rádi především bezprostřednost  a upřímnost.

 

Noste to, co milujete

Spodní prádlo s rozmanitými nápisy pak značí energickou povahu, a to bez ohledu na věk. Nenechte se otrávit řečmi, které vám po třicítce už podobný šatník zapovídají. Pokud se v něm cítíte dobře, je to jen a jen vaše věc.

Tak co říkáte? Poznali jste se v našem přehledu nebo váš šatník hovoří trochu jinou řečí? Je možné, že jste až dosud nenarazila na to správné spodní prádlo. Nikdo z nás nemá rád kousavou krajku nebo bavlněné kalhotky, které se už po třetím vyprání vytáhnou do mamutích rozměrů. Vsaďte na kvalitu české značky TIMO nebo oblíbené spodní prádlo Andrie.

Za příjemné ceny je koupíte třeba v e-shopu Moda-pradlo.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno