Vdechněte vaší koupelně nový vzhled

0

Příchod jara každoročně láká k různým rekonstrukcím venku nebo doma, k čemuž se mimo jiné váže také obměna nábytku. Jestliže je nábytek ve vaší domácnosti v takovém stavu, že žádná jeho renovace nepřipadá v úvahu a hodí se snad jedině na chatu, případně do dílny, ve které uchováváte různé zahrádkářské potřeby, nezbyde než si pořídit nábytek nový. V dnešním článku se podíváme na výměnu nábytku v koupelně.

Úložný prostor

Tak jako v každé místnosti, ani v koupelně se neobejdete bez dostatečného množství úložných prostor. V koupelně je nutné skladovat veškeré hygienické prostředky a také kosmetiku, bez které se především dámy neobejdou. Na veškeré krémy, masky, líčidla a parfémy skvěle využijete například závěsné skříňky, které najdou své místo například nad pračkou. Nad pračku, případně také nad toaletu, se však také skvěle hodí toaletní úložný stojan s multifunkčními policemi, do kterého uložíte prací prostředky, toaletní papír, který máte do zásoby a v neposlední řadě to může být také menší rostlinka, která bude představovat pěkný detail v koupelně nebo na toaletě.

Máte-li v koupelně dostatek místa, prohlédněte si spodní skříňky, které se skvěle hodí pro uschování ručníků a osušek. Pokud se stane, že špinavé osušky či ručníky hodíte na praní, nebudete muset burcovat partnera s prosbou o přinesení čistého, případně nebudete muset celí mokří běžet tam, kde věci k osušení schováváte.

Koše na prádlo

Pro uchování pořádku v koupelně není nezbytný pouze úložný prostor na kosmetiku a čisté prádlo, ale také na prádlo špinavé. V internetovém obchodě Finecase naleznete koše na prádlo s více přihrádkami, díky kterým bude možné třídit bílé, černé a barevné ihned poté, co jej svlečete. Ušetříte si tak čas při jeho třídění těsně před praním, a navíc se nestane, že by se vám bílá ponožka zapletla do černého prádla.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno