Víme, který automatický kávovar vám připraví tu nejlahodnější

0

Popíjení tohoto lahodného horkého nápoje je celosvětově rozšířeným rituálem a to především v ranních hodinách, kdy se káva stává startující tekutinou. Stejně tak jako olej dokáže promazat všechny potřebné pochody v motoru, tak i káva vžene lidskému organismu chuť do života. Jak si ten svůj šálek vychutnat opravdu nejlépe a který automatický kávovar na Espresso je ten nejlepší? Otázka za milion nemá jednoduchou odpověď, z testů však vyplývá, že podle ceny nepoznáte vůbec nic, ba naopak mnohdy zakoupíte pouze předražený automatický kávovar nechvalných kvalit. Jak tedy vybrat ten nejlepší?

 

Proč se vůbec rozhodnout pro automatický kávovar

Espresso se dá z pohledu přípravy rozdělit na manuální a automatické. Pokud se podíváme na výhody, tak zjistíme, že automatický kávovar nám lahodný nápoj připraví za pomocí jediného stisku kouzelného tlačítka. Tato zařízení se vyznačují především integrovaným mlýnkem na zrnkovou kávu a ovládacím panelem, který je mnohdy doplněn o informační displej.

Kvalitní plně automatický kávovar musí mít tlak alespoň 9 barů. Ty nejlepší však mají i 15 barů, určitě si nezakupujte levná zařízení nedosahující minimálně 5 barů. Podívejme se na kávovar DéLonghi modelového označení EAM 4500, který je vybaven patentovaným systémem AUTOMATIC CAPPUCCINO.

05244963f946068cc4537f626fbd9d29

Automaticý kávovar DéLonghi

Automatický kávovar DéLonghi předkládá svým uživatelům skutečně snadné a intuitivní ovládání, takže se přeborníkem na výrobu lahodného pressa může stát opravdu každý. Stačí položit šálek pod trysku a stisknout tlačítko – nic víc se od vás ani neočekává. Pohodlné a zároveň jednoduché ovládání potěší každého, kdo například v ranních hodinách nemá dostatek času na přípravu.

S tlakem 15 barů patří mezi špičku a navíc si v něm můžete připravit i skvělý nápoj Latte Macchiato. Veškeré vámi nastavené hodnoty množství mléka a kávy si jednoduše uložte do paměti a přístroj pak bude ke každému členu rodiny přistupovat individuálně. Nastavte si malou, střední nebo velkou kávu a nechte, ať se automatický kávovar sám vyčistí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno