full screen background image

Vybavte celou rodinu na pláž se značkami Calvin Klein a Crocs

Možná si teď říkáte, že v nadpise je pravděpodobně chyba. Calvin Klein přece vyrábí spodní prádlo a Crocs zase sice pohodlnou, ale ne zrovna elegantní obuv hodící se spíš domů či na zahradu. Jestli si ovšem tohle skutečně myslíte, brzy vás vyvedeme z omylu.

Už máte nějaké své dámské spodní prádlo Calvin Klein? Většina žen vlastní aspoň jednu dražší a kvalitnější soupravu, tak proč nezvolit zrovna tuto značku? A jestli s ní ještě nemáte zkušenosti, můžete začít rovnou plavkami. Letošní kolekce je obzvlášť povedená.

 

Dámským plavkám Calvin Klein vévodí síťovina

Calvin Klein rozhodně patří ke značkám, které určují módu. A to jak v oblasti spodního prádla, tak právě plavek. Letošní dámské plavky Calvin Klein mají obvykle síťované detaily, případně různé pruhy a průstřihy. Vršek bývá často stylizovaný jako braletka, z čehož by měly jásat zejména ženy s menším poprsím. Právě těm totiž takový střih sluší. Najdete ale i klasické trojúhelníčkové bikiny.

Calvin Klein samozřejmě vyrábí také pánské plavky. Muži mají výběr poněkud omezenější, značka se zaměřuje zejména na volné šortky, výjimečně se setkáte s těsnějším střihem. Velký výběr je ovšem v barevném provedení. Co takhle sladit se se svou drahou polovičkou barvou plavek?

 

Crocsy může obout celá rodina

První tip byl určený spíš pro dospělé, protože Calvin Klein nevede plavky pro děti. Zato firma Crocs se postará o celou rodinu. Její boty jsou k moři, rybníku či bazénu naprosto skvělé, protože jim neuškodí voda. Navíc se snadno udržují a jsou lehké. A strach, že v nich nebudete vypadat dostatečně elegantně, je naprosto zbytečný. Pro sebe si totiž můžete vybrat slušivé baleríny Crocs, případně pantofle na klínku. Rozhodně se tedy nejedná jen o obuv k vodě, užijete je i do práce a do města. Tak neváhejte a udělejte radost sobě i zbytku rodiny, vybavte se nejen na pláž.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *