Vylaďte vzhled vašeho domu k dokonalosti

1

Vzhled domu netvoří pouze barva fasády nebo architektura budovy. Konečnou podobu mu dodávají také další prvky. Které to jsou a jak si je vyladit tak, aby se váš dům stal krásnou a nepřehlédnutelnou dominantou celé ulice?

 

Nepřehlédnutelná vizitka

Jednu z vizitek vašeho rodinného sídla tvoří garážová vrata. Vybrat ta pravá ovšem není jenom tak, zohlednit totiž musíte celou řadu kritérií. Sortiment je ale naštěstí víc než široký, a to jak co se týká materiálů, tak i designů a barevných kombinací. Beze zbytku tak uspokojí představy i těch nejnáročnějších. Přestože estetickou stránku nesmíme zanedbat, stále je třeba mít na paměti, že musí především splňovat ty nejvyšší technické požadavky. Každému z nás jde totiž především o kvalitu, funkčnost a bezpečnost.

 

Nadčasovost a stylovost

Vrata nám musí sloužit dlouhou dobu, přece jen se jedná o vyšší investici, takže je nekupujeme každý rok. Měli bychom si proto uvědomit, že se stanou nedílnou součástí našeho domu po celá léta. V průběhu takového dlouhého úseku se však mohou trendy poněkud změnit, proto se neřiďte tím, co je zrovna v módě, ale vsaďte spíše na nadčasový design. Nic nezkazíte neutrální bílou, která se však může zdát někomu poněkud strohá a málo stylová. Elegantnějším a atraktivnějším dojmem bude působit přirozený vzhled dřeva s výraznou kresbou struktury. Oblíbené jsou imitace, jako je zlatý dub, tmavý dub nebo mahagon. Chcete-li něco opravdu originálního, pak si nechte čelní plochu vrat potisknout vrat potisknout unikátní technologií Dura Print a ozdobte si je nejrůznějšími dekory, libovolnými obrázky, fotografiemi nebo nápisy. Proměníte je tak v opravdový skvost, který bude mít do fádnosti a nudy hodně daleko.

 

Design a funkčnost

K dalším prvkům, které žádný kolemjdoucí nepřehlédne, patří venkovní žaluzie. Ty mají za úkol nejen poskytnout vám potřebné soukromí před zvídavými pohledy, ale také ochránit vás před sluncem, které by vaše bydlení proměnilo v saunu. Zároveň přispívají i ke zvýšení bezpečnosti – kvalitní materiály a pečlivá montáž ztěžují totiž zlodějům práci. Díky nepřeberným možnostem provedení se navíc stávají také důležitou designovou záležitostí. Široká paleta barev a tvarů otevírá neomezené možnosti. Dávno pryč jsou doby, kdy venkovní rolety hyzdily tvář domu, dnes nejen, že nepůsobí rušivě, ale jsou navrženy tak, aby do celkového vzhledu krásně zapadly. Tak, vyberte si podle svého vkusu a vyšperkujte bydlení k dokonalosti!

1 komentář

  1. Parádní článek. Naprosto souhlasím s tím, že garážová vrata jsou jakousi vizitkou celého domu a měla by s ním ladit. Já si nechal nedávno nainstalovat nová rolovací vrata od http://www.vrata-frami.cz/ která právě naprosto skvěle designově ladí se zbytkem domu. Vytvářejí takový zajímavý kontrast. A to ani nemluvím o tom, jak jsou praktická. 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno