Vytvořit si oblečení s nápadem není složité

0

Nosit stejné tričko nebo mikinu jako půlka města baví málokoho. I v módě chceme být originální, jedineční a mít na sobě něco, co každý nemá. Odlišit se můžete potiskem.

Odlište se

Koupili jste své ratolesti tričko s obrázkem, ale radost vás přešla hned druhý den ráno v šatně školky? Právě u dětí bývá problém, že stejný motiv na tričku mívají skoro všichni. Což je pochopitelné, v jednom městě většinou rodiče nakupují na stejných místech a děti obdivují stejné filmové hrdiny. Mít jedinečné oblečení a lišit se tak od ostatních můžete pomocí vlastního potisku. Písmena, jména, čísla a další motivy vyřeže z transferové folie řezací plotr a pak už stačí jen na vybraný textil pod lisem potisk aplikovat. Plotr samozřejmě využijete i pro firmu, kde můžete označit textil svým zaměstnancům nebo naopak rozšířit nabídku pro klienty. Motivy a nápisy můžete vymýšlet pro sebe i své okolí a třeba si i svými nápady přispět do rodinného rozpočtu. Využit můžete také plotr, který má vestavěné Disney vzory a být tak pro děti kouzelníkem, který na přání vyrábí mikiny, trička a kalhoty s oblíbenými postavičkami. A navíc takové, které nikdo jiný nemá.

Podle střihu

kromě tisku můžete svůj šatník i ten dětský odlišit vlastními modely, které si sami ušijete. Ruční práce se dnes opět velmi cení a tak se nebojte pustit do originálních věcí a vyhrát si s detaily. Stačí trochu šikovnosti, dobrý střih a kvalitní šicí stroj a můžete nosit oblečení, které zaručeně nikdo jiný mít nebude. Pokud nejste v šití úplně zběhlí, není důvod zoufat, vše se dá naučit. Začněte něčím jednoduchým, jako je nákrčník nebo krátká sukně a postupně se zlepšujte. Jako pokročilejší už pak můžete využít pro šití i opravy overlock, který v jednom kroku látku sešije, začistí a odstřihne. Lépe si pak poradíte s pružnými materiály a jejich zpracováním.

Výhodou vlastnoručně ušitého a ozdobeného oblečení je kromě jedinečného vzhledu i to, že si míry upravíme přesně podle svých představ a máme jistotu, že nás nikde nic nebude škrtit nebo omezovat v pohybu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno