full screen background image

Za blahodárnými termály do Maďarska! Kam a jak?

Lions Budapest 2

Termální voda je výjimečná složením, protože obsahuje vyšší koncentraci minerálních látek. Díky tomu má blahodárné účinky na lidský organismus. Koupel v termální vodě prospívá regeneraci svalů, mírní bolesti kloubů, ozdravuje pleť a využívá se k mírnění urologických problémů. Navíc uklidňuje mysl. Naučte se jezdit do termálů! V Maďarsku najdete ty nejlepší. Máme pro vás hned několik tipů a cenovou kalkulaci, která se drží skandálně nízko!

 

I za méně než 2 000 Kč!

V Maďarsku se nachází hned několik termálních lázní. Do všech se dostanete pohodlně autem za několik hodin pohodlné jízdy po dálnicích. Jedny z nejoblíbenějších termálních lázní se nachází přímo v Budapešti. Slevotéka nabízí wellness pobyty nejen do Budapešti, a to za velmi přívětivé cenou. Za pobyt pro 2 osoby na 3 dny (2 noci) zaplatíte jen 1 900 Kč.

Mezi top patří termální lázně Sarvár. Doporučujeme Hotel Park Inn****. Do termálních lázní se z hotelu dostanete podzemním vyhřívaným tunelem. Hotel je nádherný a nabízí špičkové služby. Je ideální volbou pro milovníky romantických pobytů.

Do třetice doporučujeme termální lázně Eger, ve kterých se nachází 14 populárních atrakcí. Užijete si zde nejen termální vodu, ale například pobyt ve vířivé vaně, podvodní masáž a masážní trysky, nechybí ani vodopád. Populární pobyty pro dva koupíte již od 4 429 Kč.

 

Neodkládejte to!

Cenově výhodné wellness i jiné pobyty pro dva jsou aktuálně k mání na specializovaném portálu Slevoteka.cz. Ten se jako první v České republice začal zaměřovat na víkendové pobyty a zážitky za nízké ceny.

Jestliže máte o pobyt zájem, nesmíte dlouho otálet. Nabídky jsou časově omezené. Ještě než pobyt koupíte, prověřte si, zda ve vámi vybraný termín mají v hotelu volno. Kontaktní údaje najdete vždy u nabídky. Stačí do hotelu zavolat či napsat e-mail. Bez problémů se domluvíte anglicky.

 

 
Jeden komentář u “Za blahodárnými termály do Maďarska! Kam a jak?

  1. Hana napsal:

    Dobrý den,
    nevím jak se to přesně píše, ale Moszsron magyar ovar nebo tak nějak, by měly být termální lázně v Maďarsku. Můžete mi poslat jejich stránky. Měli bychom zájem je navštívit se skupinou turistů – seniorů. Za odpověď děkuje Hana Nová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *