full screen background image

Zařiďte si stylové bydlení za super ceny

d6d0b01f0b4ed90355d78a5ce8ed4518-600x500

Hledáte-li kvalitní nábytek, který splní náročná očekávání a pořídíte ho za rozumnou cenu, pak si rozhodně prohlédněte nabídku sedacích souprav, vybavení ložnice a jídelen. Podle typu můžete vybírat nábytek z masivu, zahradní nábytek nebo nábytek určený speciálně pro seniory, jimž usnadní usedání na zvýšené plochy nebo vyvýšené postele.

 

Provence styl u vás doma

Bydlení v Provence designu získává stále větší oblibu a to díky své jednoduchosti a praktičnosti. Fialová barva, oprýskaný bílý nábytek, venkovský vzdušný nádech a omamná vůně levandule vás doslova uchvátí. Provensálský nábytek se vyznačuje typickým masivním nábytkem v romantickém duchu francouzského venkova, kde nechybí ani nenápadné dekorace a detaily s jemnými vzory.

 

Zahradní nábytek levně

Zahradní nábytek nesmí chybět na vaší terase, zahradě či balkonu. Vhodně zvolený nábytek vám zpříjemní chvilky s přáteli a rodinou a poskytne soukromí i čas a prostor odpočívat. Vybírat můžete z různých stylů provedení a to od dřevěného nábytku z masivu, kovových konstrukcí až po kombinace plastu, kovu, dřeva či síťové výplně. V nabídce nechybí ani sestavy, kde najdete křesla, lavice a stoly nebo jednotlivé kusy nábytku v nadčasovém designu a perfektním dílenském zpracování.

Myslete také na své zdraví a vyberte si kvalitní matrace a postele, na kterých se vám bude usínat jako na nebeském mráčku. Matrace se vždy musí přizpůsobit vašemu tělu a neměla by vás tlačit nebo naopak se zdát příliš měkká. Investujte do svého pohodlí a zdraví a užijte si moderní nábytek, který v sobě snoubí funkčnost, praktičnost a neotřelý vzhled.269a43897d77f884f6f67db7d7ed4143-600x500

Pro milovníky moderny i orientální exotiky

Moderní komody, obývací stěny a bytové doplňky ve vysokém lesku dokonale zapadnou do každého trendy domova, kde hlavní roli hraje minimalismus, hladké linie a nadčasové prvky. Fanoušci tradičního bydlení a exotických dálek zase ocení ručně vyráběné kusy nábytku v netradičním tvaru a barevném zpracování. Ušetřete peníze a investujte do útulného domova, kde mají věci své místo.

520859ad75140a83ea857aafe5864222-600x500


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *