Žehlicí systém LAURASTAR dokáže zlikvidovat 99,9 % bakterií

0

Také vás babička či maminka učily, že by se mělo žehlit i spodní prádlo kvůli dezinfekci? Něco na tom bude. V pračce, obzvlášť když perete třeba jen trička na čtyřicítku, všechny viry a bakterie nezlikvidujete. Je to právě proces žehlení, který prádlo sterilizuje.

Ale ne dokonale. Obyčejné žehlení prádlo opět nezbaví veškerých bakterií. Pokud chcete být skutečně v bezpečí a mít jistotu, že je vaše oblečení dokonale čisté, mohly by vás zajímat produkty švýcarské značky LAURASTAR.

Hygienická pára likviduje bakterie

Ať už si pořídíte celý žehlicí systém, nebo jen parní generátor LAURASTAR, získáte možnost využívat tzv. hygienickou páru. Suchá hygienická pára má teplotu 145 °C, což je dostatečně vysoké číslo na odstranění 99,99 % virů, koronavirů, bakterií, prachových roztočů a hub. Suchá pára nezanechává vaše oblečení mokré, zamezuje tedy množení bakterií, které mají rády vlhkou páru a vlhké prostředí.

Firma prodává celé žehlicí systémy

Švýcarský výrobce LAURASTAR dodává celé žehlicí systémy i samostatné parní generátory. Například parní generátor LAURASTAR LIFT XTRA si lidé velmi chválí. Zákazníci jsou spokojení díky jeho snadné přenositelnosti a nadšení jsou také ze suché páry – systém LAURASTAR je skvělý pro alergiky a astmatiky, žehličkou se dají dezinfikovat i matrace.

Kdo by chtěl investovat více, tomu přijde vhod celý žehlicí systém LAURASTAR i spolu s aktivním žehlicím prknem. Toto řešení je ideální pro domácnosti i profesionální firmy, jako jsou krejčovství, opravny oděvů nebo módní salony.

Žehlete s mobilní aplikací

LAURASTAR nezůstává pozadu a umožňuje své produkty propojit přes Bluetooth s mobilní aplikací. Aplikace vás naučí, jak nejlépe ošetřit oblečení, ukáže vám video návody, představí základní techniky žehlení. Žehlení totiž vůbec nemusí být nekonečná nuda. Stačí vědět jak na to a mít ty správné pomocníky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno