Znáte trendy kabelek pro letošní rok? Vsaďte na minimalismus a styl 40. a 50. let!

0

Bez stylové kabelky, praktického vaku a batůžku na záda se ženy neobjedou. Samozřejmostí je designová peněženka, která musí upoutat pozornost hned na první pohled. Letošní móda je nadčasová a do oka padne i nejnáročnějším dámám.

Vloni byli návrháři kabelek a peněženek ochuzeni o nutnou dávku fantazie a produkty postrádaly jasný tvar a barevnost. Letos šli správnou cestou a udali trendy inspirující se obdobím 40. a 50. let. Klíčovým faktorem výběru je tedy elegance.

Klasika a minimalismus

Módní návrháři potěší ženy milující minimalismus a klasiku bez výrazných a bezduchých zdobení. Důkazem jsou kabelky od Vuch nebo Oilily a Lilio, které lze koupit na Báglík.cz. Ihned upoutá oku lahodící zaoblený tvar a krátké ucho. Aktuálně se nosí kabelky v ruce či na rameni a dlouhá ucha jsou jaksi out! Pokud jste vyházeli ze skříně modely kabelek po mamince a babičce, šlápli jste vedle, mohli jste se jimi aspoň inspirovat. Trendy jsou kabelky a peněženky mentolové, šeříkové, žluté i pudrové, na výsluní se drží černá, bílá a béžová. Nutno říci, že jsou pastelové odstíny v popularitě na vrcholu, což platí i v jiných odvětvích módy. Nesmíme zapomenout na kovové elegantní zapínání. Ano, v jednoduchosti je krása.

Tvar roku 2021?

Milé dámy, určitě jste slyšely pojem hobo bag. Jedná se o kabelky střední velikosti nosící se přes rameno i v ruce. Vejčitý tvar kabelky je jako půlměsíc. Model může být pevnějšího charakteru, vyztužený, ale i jako lehký uzlíček. I zde platí střídmost barev, opět jsou v módě pastelové tóny.

K nové kabelce patří i peněženka

Doplňky dělají dokonalý outfit. Není divu, že si ženy pořizují k nové kabelce i peněženku. Rozhodně se nebojte do peněženky investovat, jen tak vám dlouho vydrží. Nekvalitní materiály mohou vypadat krásně, ale časté používání z nich udělá po čase strašáky do zelí! Pokud tápete, jaký model dámské peněženky vybrat, mrkněte do e-shopu Báglík.cz. Propadnete eleganci cenově dostupných kabelek, batůžků, vaků, peněženek i praktických láhví od značky Equa.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno