full screen background image

Zvolte si pro čištění koberce tu nejlepší metodu. Rotační čištění Praha 4

Před rokem jsme si s manželem koupili nový koberec. Je moc krásný a nebyl nejlevnější, takže jsme na něj velice opatrní a každý týden ho pečlivě vysáváme. Nedávno jsem se v jednom časopisu dočetla, že koberec můžeme udržet v dobré kondici, když mu zajistíme pravidelnou údržbu. Kromě obvyklého luxování se doporučuje nechat koberec alespoň jednou ročně vyčistit. Chtěli jsme našemu koberci dopřát to nejlepší a začali jsme pátrat po firmě, které bychom mohli čištění svěřit bez obav. Na internetu jsme našli spoustu článků o tom, jak může nekvalitní čisticí prostředek a špatná metoda čištění poškodit koberec. Proto jsme se vyhýbali všem firmám, které koberce čistí extraktorem nebo parním čističem, tyto přístroje jsou podle všeho málo účinné a na čištění nevhodné.

Přečetli jsme si spoustu hodnocení a vypadalo to, že největší úspěchy má strojové čištění. Vybrali jsme si tedy firmu A SERVIS LIPKA, kotoučové čištění koberců a sedaček Praha 4, která se na tuto metodu specializuje, má dostatečné strojové vybavení a používá pouze značkové čisticí prostředky.

Zpětně mohu konstatovat, že jsme si zvolili dobře. A SERVIS zaměstnává velice schopné, pracovité a spolehlivé zaměstnance. Paní, se kterou jsme se na čištění koberců domlouvali, nám řekla všechny potřebné informace a bezchybně zajistila všechny organizační záležitosti. Pracovníci, kteří nám čištění koberce prováděli, zvládali skvěle nejenom manuální činnost, ale byli schopní nám podat i zevrubný výklad postupu práce.

Na vlastní oči jsme se přesvědčili, že strojové čištění je to pravé. Zajistí vyčištění do hloubky, kartáče s dlouhými štětinami dostanou všechny nečistoty na povrch, odkud je pak odsaje vysavač s velice silným motorem. Tímto silným tahem dojde i k provzdušnění vláken a koberec je poté krásně nadýchaný.

Odstraňování graffiti, sprejů, barev, tagů, plísně. Antigraffiti Praha

Když jsme si s nejlepším kamarádem zakládali firmu a měli už dostatečný kapitál na to, abychom si mohli koupit dům a používat ho jako kancelář, investovali jsme do všeho možného, ale investovat do antigraffitového nátěru nás tehdy opravdu nenapadlo. A taky se nám to docela vymstilo, protože ani ne po půl roce se nám na fasádě objevil nevkusný nápis přes jednu celou stěnu. Bylo potřeba najít někoho, kdo nás toho zbaví.

40961934 - brick wall . background of brick wall texture

Poradili jsme se s našimi známými a ti nám doporučili úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, čištění fasád Praha, odstraňování plísně a graffiti, která se specializuje nejen na odstraňování graffiti. Dobrý dojem na mne udělali hned na začátku, protože domluva s nimi proběhla velmi rychle a bez problémů byli ochotni se přizpůsobit našim časovým možnostem. Ve sjednaný den přijeli a pustili se do práce a za pár hodin po graffiti nebyla ani památka.

Poté všechny venkovní stěny ošetřili antigraffitovým nátěrem, aby kdyby nás to náhodou potkalo znovu, tak aby odstraňování nebylo složité a hlavně finančně náročné. Investovat do něj se určitě vyplatí, protože odstraňování graffiti je potom mnohonásobně levnější a máte stoprocentní jistotu, že graffiti opravdu půjde dolů. Byl jsem moc rád, že nám tuto společnost naši známí doporučili a my se mohli přidat k řadě spokojených zákazníků. Z jejich odvedené práce jsme nadšení a rozhodně se k této firmě budeme vracet, protože se jedná o skutečně kvalitní firmu, která své služby nabízí za relativně slušné peníze, které se opravdu vyplatí investovat.


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *