3 důvody, proč nosit legíny s vysokým pasem

0

Legíny jsou trendy kouskem oblečení a dalo by se říci, že se bez něj některé ženy neobejdou. Není divu, jsou proklatě sexy, přizpůsobí se každičkému pohybu těla a dokáží zamaskovat pár kilo navíc.

Snad každá dáma má ve skříni legíny s vysokým pasem. Je úplně fuk, zda vážíte padesát kilo i s oblečením, anebo se snažíte stáhnout špíčky pod elastický materiál. V obou případech si nošení legín zamilujete.

Pohodlí především

Určité kousky oblečení nosíme jen kvůli pohodlí. Někdo si na výstřelky moc nepotrpí, a proto nosí legíny s vysokým pasem prakticky k čemukoliv. A víte co? Ono je to vlastně jedno, protože jsou legíny slušivé s delším vkusným svetrem, sportovní mikinou, elegantní tunikou, krátkým sáčkem i sexy topem. Milé dámy, samozřejmě záleží na druhu vaší postavy. Samy musíte vědět, co vám nejlépe sluší, a co si můžete dovolit. Nikdo nechce vypadat jako strašák do zelí! U legín s vysokým pasem vyhrává komfortní stránka. Ženy jsou ochotné pro ploché bříško ledacos vydržet, ale mít ho celý den stažené je přes čáru. Pomocí legín s vysokým pasem budete vypadat přitažlivě a nebudete nic předstírat. Jejich elastické vlastnosti jsou k nezaplacení. Obepnou vaše tělo, a přitom ho nebudou tísnit. Ať uděláte jakýkoliv pohyb, legíny nesjedou a vaši postavičku krásně vytvarují. V tomto ohledu jsou spolehlivé a slušivé modely Anorch a Bolf.cz.

Všestranné použití a originalita

Nelze pochybovat o tom, že jsou legíny určeny pro ženy všech generací. Oblíbily si je dámy středního věku, kdy zápolí s převislým bříškem, i mladé kočky, které chtějí předvést figuru v celé své kráse. Obtažené ženské tvary jsou pastvou pro oči lačného mužského pohlaví, a přitom nepůsobí lacině. Legíny s vysokým pasem oceníte při sportu, protože vám nebudou bránit v pohybu. To však není jejich jediná výhoda. Vyrýsovanou postavičku si ihned zamilujete a budete si ji chtít udržet. Tento praktický druh oblečení je určený na sport, nicméně ho využijete i ve volném čase. Určitě vás nezklame při uklízení, procházce se psem ani nakupování. Můžete si k němu obléci v podstatě cokoliv.

Ceny letí dolů!

Pokud si myslíte, že by vám slušely pouze černé legíny s vysokým pasem, tak prosím. Za příjemné ceny jsou však k dostání mnohem modernější modely. Originalita hraje prim. Při sportu a v parných letních dnech oceníte pestrobarevné legíny, produkty s potiskem, průstřihy, lemováním, vsadkami. Barevné zboží padne jako ulité k bílým teniskám a jednobarevné sportovní mikině s kapucí. Koženkové legíny s vysokým pasem a vsadkami upotřebíte na večírek či rockovou party. Modely tmavších barev, které vypadají jako kalhoty, noste klidně do práce! Nejvíce vás však nadchnou báječné ceny legín, protože se pohybují v řádu stokorun, a to vaši peněženku jistě potěší!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno