Motorka i v zimě- proč ne?

0

Většina majitelů motocyklů s prvním sněhem svůj stroj zazimuje a opět se k němu vrátí až na jaře. Pitbike ale k zimnímu spánku ukládat nemusíte.

Vhodná do terénu

Sníh nebo zledovatělá silnice není ani pro auto, ani pro motorku to pravé. Pokud můžeme, raději ani nevyjíždíme. Na polní cestě už je sníh trochu přijatelnější, ale pro mnoho typů motorek stále naprosto nesjízdný. Klasické velké motorky nechte odpočívat v garáži a zábavu si užijte s pitbike. Vypadá jako zmenšenina motokrosové motorky, a vlastně jí původně i je. Mechanici závodních týmů si chtěli ušetřit síly i čas při pohybu po depu a pitline, a tak předělali Hondu Monkey. Zmenšili ji, zbavili zbytečných plastů a doplňků a vytvořili tak malé a lehké vozítko, které plně stačilo pro jejich požadavky. Při balení nezabralo mnoho místa a v depu je převezlo kamkoli bylo potřeba. Z dílen se pak pitbike dostal brzy i mezi veřejnost, protože jízda na něm je zábavná a plná adrenalinu. Ovládat se ho naučí každý, i ten, kdo na motorce nikdy předtím neseděl.

Adrenalin se zábavou

Pitbike jsou nižší, než klasické motorky, na zem tak snadno dosáhnou i děti a osoby malého vzrůstu. K oblíbenosti malých motorek přispívá také jednoduché ovládání, nízká hmotnost a minimální údržba i po jízdě v terénu. Na pitbike se mohou učit začátečníci, ale má co nabídnout i zkušeným jezdcům. A pokud přeci jen při zkoušení otoček nebo jízdy v terénu dojde k ulomení nějaké páčky nebo stupačky, náhradní díly na pitbike jsou dobře dostupné a nezruinují vaši peněženku. Zlepšíte si techniku jízdy, naučíte se lépe reagovat, zkoušet můžete i nezvyklé situace a terén. Na prvním místě by měla být bezpečnost, hodit se vám tak bude mx výbava, abyste si kromě super zážitku neodnesli i nějakou tu odřeninu.

Pitbike umožňují užívat si jízdy v jedné stopě bez ohledu na rozmary počasí. Samozřejmě ale nemusíte zkoušet vše, co s nimi dokážete, hodí se i jen na projížďku nebo přejezd z jednoho místa na druhé. Byla by ale škoda tuhle lehkou a dobře ovladatelnou motorku používat jen na rovných cestách.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno