3 důvody, proč se vdávat na podzim

1

Léto se s námi pomalu, ale jistě loučí a spolu s ním končí i hlavní svatební sezóna. To ale rozhodně neznamená, že byste do toho nemohli praštit na podzim. Spíš naopak, taková veselka v září má totiž hodně co do sebe.

Bohatá svatební výzdoba za pár korun

Vyhrát si můžete se svatební výzdobou. Podzimní příroda je neuvěřitelně pestrá a nabízí spoustu možností, stačí je tak jen umět využít a všechny ty krásné a romantické prvky správně zakomponovat. Na stolech se budou vyjímat šišky, žaludy, zbarvené listy, kaštany, dýně či břízové kulatinky, které poslouží třeba jako podklad pod svíčky. Dokonale bude vypadat svatební kytice v oranžových či červených barvách, do které můžete nechat uvázat šípky, žitné nebo pšeničné klasy či bobule.

Pohodlí pro všechny

Uzpůsobit podzimní svatbě musíte také oblečení. Zatímco v létě nevěsty často volí krátké svatební šaty, na podzim upřednostňují ty dlouhé a s rukávy. V salonech a půjčovnách je v tomto období mnohem větší výběr, často navíc můžete narazit na výhodné akce, slevy či výprodeje svatebních šatů. Protože počasí už bývá chladnější, nezapomeňte si k róbě pořídit ještě kabátek, svetřík nebo šálu, které vypadají velice dobře i na fotkách. Z podzimní svatby bude nadšený i váš nastávající, v pánském svatebním obleku totiž nebude padat vedrem. Chladnější počasí udělá radost i svatebním hostům, pánové totiž nebudou muset ždímat promočené košile a dámám se nerozteče pracně vytvořený make-up.

 

Krásné fotografie

O podzimních svatebních fotografiích se dá říct jediné – bývají osobité. Kvůli dřívějším západům slunce nemusíte na svatební focení čekat moc dlouho, nejlepší světlo nastává už mezi šestou a sedmou hodinou večer. Podzimní sluneční paprsky navíc nebývají tak ostré jako v létě, nehrozí tak, že se budete „šklebit“ do objektivu. Počasí ale může být v tomto období hodně nevyzpytatelné, kromě babího léta může stejně tak panovat klasické podzimní sychravo. To ale vůbec nevadí, na fotkách totiž vypadá dokonale i déšť nebo mlha, protože vykouzlí zcela specifickou scenérii. Nenechte si tedy jimi zkazit náladu. Pro uspořádání hostiny zvolte teplý útulný interiér, třeba s plápolajícím ohněm v krbu, a máte po starostech!

1 komentář

  1. Podzim je úžasné roční období a určitě bych se jednou na podzim chtěla vdávat. Ale jsem moc ráda, že to nevyšlo na tento podzim, protože vzhledem k opatřením a vládním nařízením jsou teď ty svatby hodně omezené. Každopádně je dobré si nechat udělat třeba obočí předem permanentně takhle https://ar-aesthetics.cz/microblading/ a potom už si většina žen zvládne udělat hezké podzimní svatební líčení třeba i sama.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno