3 největší strachy každé nevěsty – čeho se nejvíc bojí?

0

Svatba patří k nejdůležitějším událostem v životě. Všichni si přejeme, aby to byl den co nejkrásnější, zvlášť nevěsty si na tom dávají obzvlášť záležet. I na ně však často dopadne strach a obavy z toho, že ten velký den D nebude takový, jaký si ho vysnily. Čeho se nejvíce bojí?

 

Že se nedodrží časový harmonogram

Ve svatební den je všechno přesně naplánované – od příjezdu svatebčanů, přes čas obřadu, focení, hostiny až po program zábavy. Bohužel, někdy stačí maličkost a všechno je jinak. Komplikace zkrátka mohou nastat v tu nejméně vhodnou chvíli, třeba když svědek uvízne v zácpě nebo zapomene vzít snubní prstýnky. Nepropadejte ale zbytečně panice, všechno se dá totiž vyřešit, ačkoli třeba trochu později. Avšak je to přece váš den, nikam nespěcháte, tak nehleďte na nějakou tu minutku a netrapte se kvůli maličkostem.

 

Že nebude dokonalá

Svatební šaty jsou tím hlavním, co dělá nevěstu nevěstou. Róba musí nejen skvěle vypadat, ale především perfektně sedět vaší postavě. Nevíte-li, jaký střih vám bude lichotit, nechte si ve svatebním salonu poradit. Případně si s sebou vezměte také nějakou kamarádku, která vám poskytne další pohled. Vždy byste však měla dát především na svůj pocit. Pokud se necítíte dobře v opulentní okázalé róbě, oblékněte raději jednoduché svatební šaty. Hlavně zůstaňte sama sebou. Nezapomeňte, že váš nastávající vás miluje a chce s vám strávit zbytek života pro to, jaká jste. Navíc v jeho očích budete vždycky tou nejkrásnější.

 

Že nevyjde počasí

Modrá obloha a nebe bez mráčku – po takovém počasí touží snad každá nastávající nevěsta. Snad proto se většina svateb odehrává v letních měsících. Avšak ani veselka v červenci nezaručuje, že nebude pršet, proto při plánování vždy počítejte i s mokrou variantou. A to se týká nejen místa, ale i oděvu. Na šaty oblékněte další vrstvu, která vás ochrání před ochlazením i větrem. Skvěle bude vypadat kabátek, pletený svetr nebo džínová bunda. Pamatujte, že přírodě zkrátka neporučíte, proto je lepší se na její rozmary připravit. Anebo ještě lépe – na déšť se prostě těšte a udělejte z něj přednost!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno