5 důvodů, proč využívat barelový výdejník

0

Automat na vodu je velmi praktické zařízení. Svou roli v tom hraje i využívaný barel. Pojďme se podívat na všechny výhody, které s sebou přináší.

 

Ochrana přírody

Ač se to na první pohled může zdát neuvěřitelné, barelem skutečně můžete přírodu ušetřit. Na rozdíl od klasických PET lahví jsou totiž vratné. Po dezinfekci je možné je vrátit zpět do oběhu. Nehrozí proto zahlcení skládek, z čehož pak plynou potíže s jejich likvidací.

 

Zásobárna vody

Barely mají standardní objem o 18,9 litrů, což je dostatečná zásoba vody pro čtyřčlennou rodinu na dostatečně dlouhou dobu. Dlouho vydrží také na pracovištích, školách nebo jiných veřejných prostorech.

Voda je to navíc velmi kvalitní. Dobří dodavatelé jí čerpají z průmyslem nedotknutých přírodních zdrojů. Na vašem stole by pak měla být do 7 dnů od stočení – kvůli čerstvosti.

 

Automat na vodu

Barely jsou pro standardní objem barelu přímo uzpůsobeny. Není tak třeba mít strach, zda ten a ten barel bude správně pasovat. V podstatě jej pak stačí na výdejník našroubovat. Čepování se pak už jednoduše ovládá podle konkrétního modelu. Některé mají páčky a některé modernější zase tlačítka. Záleží, co si vyberete.

Vodu lze pomocí automatu na vodu chladit a také ohřívat. Tím si lze ušetřit dost času.

 

Další využití

Barel samozřejmě nemusíte využívat pouze v páru s výdejníkem. Brát si ho můžete samotný na různé výjezdy, výlety nebo třeba na chatu. Vždy bude sloužit jako skvělý zdroj kvalitní vody.

Najděte si více informací o automatech na vodu a pramenité vodě na http://crystalis.cz/.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno